بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 4 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی چونبوک موتورز 2 - اوراوا ردز 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

رفتن به رئال یا بارسا؛ شرط پوگبا برای پیوستن به یونایتد
چهارشنبه, 21 شهریور 1397 ساعت 11:02
رفتن به رئال یا بارسا؛ شرط پوگبا برای پیوستن به یونایتد
مینو رایولا، ایجنت مشهور پل پوگبا قبل از آنکه او را به پیوستن دوباره به منچستریونایتد راضی کند به پوگبا وعده داده که بعد از مدتی بازی در یونایتد او را به رئال یا بارسلونا منتقل خواهد کرد.

به گزارش "توپ 90"، این گزارش که توسط رسانه‌های انگلیسی منتشر شده درحالی مطرح می‌شود که شایعات زیادی درباره‌ی پیوستن پوگبا به یکی از این دو غول اسپانیایی سر زبانها است و به نظر می‌رسد بارسلونا بیشتر از رئال مادرید برای اغوا کردن پوگبا و جدا کردن او از یونایتد در پایان فصل جاری تلاش می‌کند.


درگیری علنی پوگبا با ژوزه مورینیو سرمربی‌اش در یونایتد به گمانه‌زنی‌ها درباره‌ی خروج او از منچستر دامن زده است. خود پوگبا چندی پیش گفته بود:" من در حال حاضر اینجا در منچستر بازی می‌کنم ولی کسی چه می‌داند تا چند ماه آینده چه اتفاق‌هایی خواهد افتاد". با اینکه پوگبای 25ساله در بازگشت به منچستر با این باشگاه انگلیسی قراردادی 5ساله امضا کرده ولی منچستر ایونینگ نیوز گزارش داد که ایجنت مشهور او، مینو رایولا در همان زمان امضای قرارداد به پوگبا گفته کافی است او سه سال در یونایتد بازی کند تا ترتیب منتقل شدنش به یکی از تیمهای رئال یا بارسلونا را بدهد.


به گزارش این رسانه‌ی انگلیسی، زمانی که پوگبا با قراردادی 89 میلیون پوندی از یوونتوس به منچستریونایتد منتقل شد، رایولا پیش از امضای این قرارداد به پوگبا گفته بود:" سه سال اینجا و بعد اسپانیا".


با اینکه مسئولین و رهبران منچستریونایتد مصرانه اعلام کرده‌اند که پل پوگبا ستاره‌ی تیم‌شان هیچ جا نخواهد رفت ولی گفته می‌شود بارسلونا از اینکه تابستان سال آینده پوگبا را به نیوکمپ منتقل خواهد کرد، مطمئن است. پیش از این گمان می‌رفت که رئال مادرید انتخاب اول پوگبا خواهد بود ولی به گزارش رسانه‌های انگلیسی اخیراً این باشگاه بارسلونا بوده که برای جذب ستاره‌ی یونایتد از هیچ کاری دریغ نکرده است.