بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی استقلال خوزستان 1 - نساجی مازندران 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

مودریچ: دغدغه ام کسب جایزه بهترین بازیکن جهان نیست
چهارشنبه, 21 شهریور 1397 ساعت 09:53
مودریچ: دغدغه ام کسب جایزه بهترین بازیکن جهان نیست
لوکا مودریچ، کاپیتان تیم ملی کرواسی و ستاره رئال مادرید مدعی شد که کسب جایزه بهترین بازیکن جهان برای او به یک دغدغه تبدیل نشده است.

به گزارش "توپ 90"،  مودریچ با تیم ملی کرواسی به فینال جام جهانی رسید و مقام نایب قهرمانی رقابت ها را به دست آورد. او همچنین عنوان بهترین بازیکن جام جهانی را نیز کسب کرد و به همراه رئال مادرید، قهرمان چمپیونزلیگ نیز شد. به علاوه او موفق شد عنوان بهترین بازیکن اروپا را از یوفا دریافت کند و حالا در کنار رونالدو و صلاح، کاندید عنوان بهترین بازیکن فیفا است ولی این موضوع برای مودریچ یک دغدغه نیست.

ستاره کروات پس از شکست 6-0 مقابل اسپانیا گفت:" برای من، کسب عناوین تیمی مهم هستند، بردن جوایز دغدغه ام نیست. اگر برنده هم نشوم، اتفاقی رخ نداده است."

مودریچ درباره شکست 6-0 گفت:" برای من هضم این شکست خیلی سخت است. بازی را خوب شروع کردیم و در 20 دقیقه اول موقعیت‌هایی هم داشتیم ولی از آنها استفاده نکردیم و وقتی گل اول را خوردیم، از هم پاشیدیم. هر کس برای خودش بازی کرد، به یکدیگر کمک نکردیم، از هم دور بودیم و مقابل تیمی مثل اسپانیا، چنین سبک بازی کردن مرگبار است. در نهایت نتیجه ضعیفی هم کسب کردیم. شکست تلخی بود ولی باید از آن درس گرفت. اگر 100 درصد آماده نیستیم، اگر با هر بازی مثل جام جهانی برخورد نمی‌کنیم، اینطور خواهد شد."