بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه تنیس‌ رافائل‌ نادال - فرانسیس‌ تیافوی (تنیس‌ آزاد‌ استرالیا‌ 2019)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پیروزی پرگل برزیل و توقف آرژانتین در دیدارهای دوستانه
چهارشنبه, 21 شهریور 1397 ساعت 09:13
پیروزی پرگل برزیل و توقف آرژانتین در دیدارهای دوستانه
دو تیم برزیل و آرژانتین، شب گذشته در دیدارهای دوستانه خود به مصاف رقبا رفتند که برزیل با برد پرگل، ال سالوادور را شکست داد و آرژانتین مقابل کلمبیا متوقف شد.

به گزارش "توپ 90"، سلسائو شب گذشته در مری لند آمریکا مقابل حریف خود قرار گرفت و توانست با یک گل از نیمار، دو گل ریچارلیسون، یک گل از مارکینیوش و یک گل از کوتینیو، حریف خود را 5-0 شکست دهد.  ریچارلیسون که اولین بازی ملی اش را انجام می‌داد، شروع خیلی خوبی داشت و توانست یک پنالتی برای تیمش بگیرد که این ضربه پنالتی توسط نیمار به گل تبدیل شد. اما درخشش او به این پنالتی ختم نشد و توانست اولین گل ملی اش را در اولین بازی برای سلسائو به ثمر برساند.

در ادامه کوتینیو در حالی که 30 دقیقه از نیمه اول گذشته بود، گل سوم را نیز به ثمر رساند و اختلاف را افزایش داد ولی ریچارلیسون متوقف نشد. ستاره اورتون گل دومش را نیز در دقیقه 40 به ثمر رساند تا در پایان نیمه اول، برزیل 4-0 از حریف خود پیش بیفتد.

اما در شروع نیمه دوم، برزیل دچار افت شد و نتوانست آن روند خوب را حفظ کند و بازی پایاپای طی شد تا در دقیقه 90، مارکینیوش توانست گل آخر تیمش را بزند و نتیجه را 5-0 کند.

اما آرژانتین نیز در نیوجرسی به مصاف تیم قدرتمند کلمبیا رفت که با تساوی 0-0 متوقف شد. با وجود نیمه اول جذاب و دیدنی در ورزشگاه مت لایف، دو تیم در نیمه دوم دچار افت شدند و نتوانستند گلی به ثمر برسانند. آرژانتین بدون لیونل مسی، تیم برتر زمین در بیشتر دقایق بود ولی کلمبیا نیز فرصت داشت تا بتواند گلزنی کند و از حریف پیش بیفتد.

هر دو تیم با مربیانی جدید روی نیمکت خود به مصاف هم می‌رفتند. آرژانتین لیونل اسکالونی را روی نیمکت می‌دید و کلمبیا با هدایت آرتورو ره یس در میدان ظاهر شده بود ولی این تساوی باعث شد تا رکورد شکست ناپذیری آرژانتین مقابل کلمبیا از سال 2007، همچنان پایدار بماند.