بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی هافن هایم 1 - بایرن مونیخ 3 (دبل گورتزکا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ستاره‌ی خط میانی PSG در راه بایرن؟
چهارشنبه, 21 شهریور 1397 ساعت 09:08
ستاره‌ی خط میانی PSG در راه بایرن؟
در دنیای فوتبال به خصوص بین باشگاه‌های بزرگ ضرب‌المثلی هست که می‌گوید یک تیم هر چقدر هافبک داشته باشد باز هم به هافبک نیاز خواهد داشت.

به گزارش "توپ 90"، به نظر می‌رسد کادر فنی و مدیران باشگاه بایرن مونیخ با وجود ترافیک بالایی که در خط میانی این تیم وجود دارد به این ضرب‌المثل معتقد بوده و همچنان به دنبال تقویت خط میانی تیم‌شان هستند. به همین دلیل است که بایرن برای جذب هافبک خلاق پاری سن ژرمن، آدرین رابیو به جمع تیمهایی مثل چسی، تاتنهام، بارسلونا، منچسترسیتی و یوونتوس پیوسته است.


رابیو که قراردادش با PSG ماه ژوئن سال آینده به پایان خواهد رسید با اینکه جوان بوده و تنها 23 سال سن دارد برای خود نام بزرگی دست و پا کرده. توانایی رابیو برای کنترل همه‌جانبه‌ی میانه‌ی زمین باعث شده بزرگترین باشگاه‌های دنیا برای به خدمت گرفتنش صف بکشند.


روزنامه‌ی فرانسوی اکیپ در مطلبی با پرداختن به وضعیت رابیو ادعا کرد با توجه به اینکه رابیو امضای قرارداد جدید با باشگاه پاریسی را به تاخیر انداخته، دیگر باشگاه‌های اروپایی با چشمان باز شرایط او را زیر نظر دارند. به گفته‌ی اکیپ در حال حاضر سه باشگاه بیشترین علاقه را به جذب رابیو ابراز کرده‌اند: چلسی، یوونتوس و بایرن مونیخ. گفته می‌شود این احتمال وجود دارد که توماس توخل، سرمربی جدید پاری سن ژرمن برای اینکه رابیو را مجبور به تمدید قرارداد با این باشگاه پاریسی کند، او را مدتی نیمکت‌نشین کند. اما وضعیت پیچیده‌تر از این است که به نظر می‌رسد چرا که سرمربی آلمانی پاری سن ژرمن در پستی که رابیو بازی می‌کند، گزینه‌ی چندانی در اختیار ندارد و نیمکت‌نشین کردن رابیو ممکن است برای او گران تمام شود.


این واقعیت که رابیو می‌تواند سال آینده در ماه ژوئن، PSG را به راحتی ترک کند، این باشگاه پاریسی را در موقعیت بسیار سختی قرار داده. با توجه به رابطه‌ی پرتنش این بازیکن و باشگاهش این احتمال وجود دارد که پاری سن ژرمن چاره‌ای نداشته باشد جز اینکه در آن زمان به او اجازه دهد باشگاه را ترک کند. مگر اینکه در پنجره‌ی زمستانی نقل و انتقالات در ماه ژانویه، یکی دو باشگاه که به شدت خواهان جذب رابیو هستند به میدان آمده و برای خرید او به PSG پیشنهاد دهند.تنها در این صورت است که پاری سن ژرمن می‌تواند در ازای از دست دادن ستاره‌اش مبلغی بدست آورد.