بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 9 آبان 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی دوستانه پاری سن ژرمن 1 - نورمبرگ 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

دالیچ: مقابل اسپانیا تسلیم شدیم
چهارشنبه, 21 شهریور 1397 ساعت 08:13
دالیچ: مقابل اسپانیا تسلیم شدیم
زلاتکو دالیچ، سرمربی کرواسی پس از شکست سنگین مقابل اسپانیا مدعی شد که تیمش از یک جایی به بعد، کاملا تسلیم شده بود.

به گزارش "توپ 90"، شب گذشته دو تیم اسپانیا و کرواسی به مصاف یکدیگر رفتند که اسپانیا توانست 6-0 پیروز شده و سنگین ترین شکست تاریخ کرواسی را رقم بزند. پس از بازی، سرمربی تیم نایب قهرمان جام جهانی مدعی شد که بازیکنانش کاملا تسلیم حریف شده بودند.

او گفت:" بهترین کاری که می‌توانیم انجام دهیم این است که به اسپانیا تبریک بگوییم. برای ما قبول این همه گل کار آسانی نیست. نمی‌توانیم بنشینیم و گریه کنیم و باید به تلاش ادامه دهیم. پس از گل اول و دوم، دیگر شیرازه تیم ما از هم پاشید و اسپانیا از فرصت هایش استفاده کرد و راحت تر به محوطه ما رسید. راه حالی نداشتیم و سعی می‌کردیم با تمام وجود بازی کنیم ولی به محض اینکه کمی راحت تر بازی کردیم، کارمان تمام شد. پس از گل اول، مثل گذشته متمرکز نبودیم. سعی کردیم خیلی سریع به بازی برگردیم ولی نتوانستیم.

پس از گل دوم، تسلیم شدیم و همه چیز تمام شد. نتوانستیم در بین دو نیمه به بازیکنان انگیزه دهیم. سعی کردم نیمه دوم شرایط را عوض کنم ولی به همان سیستم بازی نیمه اول برگشتیم و جواب نگرفتیم. باید از این شکست درس بگیریم زیرا دیدیم که وقتی مثل یک تیم بازی کنیم چه خواهد شد و وقتی بازی نکنیم چه می‌شود."