بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 9 آبان 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی فنرباغچه 1 - وولفسبورگ 1 (بازی‌دوستانه)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

اسپانیا 6-0 کرواسی: شکست سنگین نائب قهرمان جهان
چهارشنبه, 21 شهریور 1397 ساعت 00:10
اسپانیا 6-0 کرواسی: سلاخی شاگردان دالیچ در الچه
تیم ملی اسپانیا در دیداری از رقابت های لیگ اروپا، با نتیجه باورنکردنی 6-0 کرواسی را از پیش رو برداشت.

به گزارش "توپ 90"، شاگردان لوئیس انریکه در این دیدار با ارائه یک نمایش درخشان، موفق شدند شش بار دروازه نایب قهرمان جهان را باز کنند و به یک پیروزی بزرگ دست پیدا کنند.

کرواسی بازی را بهتر آغاز کرد و در دقایق ابتدایی توپ و میدان را در اختیار داشت اما اسپانیایی ها خیلی زود پیش کشیدند و بازی به تعادل کشیده شد اما در این دقایق موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد نشد.

در ادامه اسپانیایی ها بر بازی مسلط شدند و بعد از یکی دو موقعیت نصفه و نیمه، سرانجام در دقیقه 25 به گل رسیدند. روی ارسال دیدنی دنی کارواخال از سمت راست بود که سائول نیگز بالاتر از مدافعان کرواسی ضربه سر را زد و دروازه را باز کرد.

بعد از این گل کرواسی برای دقایقی توپ و میدان را در اختیار داشت اما این بازیکنان اسپانیا بودند که خیلی زود توانستند بر بازی مسلط شوند و در دقیقه 33 به گل دوم رسیدند. مارکو آسنسیو که روی غفلت مدافعان کرواسی صاحب موقعیت شده بود، با یک ضربه دیدنی از پشت محوطه جریمه، حساب کار را 2-0 کرد.

تیم میهمان هنوز از شوک این گل خارج نشده بود که در دقیقه 35، گل سوم را دریافت کرد. حرکت خوب آسنسیو از سمت راست و ضربه تماشایی او، بعد از برخورد به تیرک دروازه و سپس بدن لووره کالینیچ، دروازه بان حریف، وارد دروازه شد.

بازیکنان کرواسی که چیزی برای از دست دادن نداشتند، در دقایق پایانی نیمه اول پیش کشیدند اما نتوانستند موقعیت خاصی روی دروازه اسپانیا ایجاد کنند و نیمه اول با همان سه گل به پایان رسید.

ادامه دارد...