بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

شوت - 4 تیر 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی فنرباغچه 1 - وولفسبورگ 1 (بازی‌دوستانه)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

بارسلونا- پوگبا؛ جانشینی برای لیونل مسی!
سه شنبه, 20 شهریور 1397 ساعت 20:41
بارسلونا- پوگبا؛ جانشینی برای لیونل مسی!
برنامه جذب پل پوگبا برای بارسلونا با نگاهی به آینده و در دراز مدت خواهد بود.

به گزارش "توپ 90"، در اواخر تابستان اخبار زیادی در مورد تمایل بارسلونا به جذب پل پوگبا، هافبک فرانسوی منچستریونایتد مطرح شد اما زمان کوتاه و عدم امکان برای یافتن جانشین وی توسط شیاطین سرخ باعث شد این انتقال فعلا منتفی شود.

اما طبق ادعای آ.اس، جذب پل پوگبا یک برنامه بلند مدت برای بارسلوناست و آنها ستاره فرانسوی را به عنوان جانشین احتمالی برای کاپیتان لیونل مسی در نظر گرفته اند. اگرچه پست این 2 بازیکن هرگز یکی نیست، اما در مقطع جدایی مسی بارسا تنها با در اختیار داشتن یک ترکیب باکیفیت می تواند تبعات این اتفاق را به حداقل برساند.

کاتالان ها می دانند که باید از همین حالا برنامه ریزی برای خروج احتمالی لیونل مسی را آغاز کنند و قصد دارند با جذب بازیکنان بزرگ، خلا نبود ستاره آرژانتینی در سالهای آتی را پر کنند.

رابطه ژوزه مورینیو و پل پوگبا در ماه های اخیر به وخامت گراییده و ستاره فرانسوی زیر نظر آقای خاص نمی تواند نمایش های خوبی همانند روزهای حضور در جام جهانی ارائه دهد.

از آن سو با بالا رفتن سن سرخیو بوسکتس و ایوان راکیتیچ، بلوگرانا باید از همین حالا به دنبال یافتن جانشینی برای آنها باشد و با توجه به علاقه پوگبا به جدایی، حالا بهترین فرصت برای بارسا فرا رسیده است.

مدیران بارسا می دانند برای تامین مبلغ سنگین جذب پوگبا ابتدا باید چند بازیکن را به فروش برسانند و جدایی بازیکنانی چون لوکاس دینیه، آلکاسر و در آینده آندره گومس و دیگران، در همین مسیر بوده است. بارسا قصد دارد این پروسه در نهایت آرامش و به دور از جنجال دنبال شود اما در انتها مسیر ستاره 26 ساله از نوکمپ خواهد گذشت.