بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 29 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه فوتسال افغانستان 3 - تایلند 2 (زیر 20 سال آسیا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

موهایم را زدم بهانه دست شما ندهم!
سه شنبه, 20 شهریور 1397 ساعت 17:42
موهایم را زدم بهانه دست شما ندهم!
پل پوگبا، ستاره فرانسوی یونایتد در خصوص آرایش ساده موهای خود در جریان جام جهانی صحبت کرد.

به گزارش "توپ 90"، در فصول اخیر هرگاه منچستریونایتد نتیجه نمی گرفت، بسیاری عدم تمرکز پوگبا در زمین و وسواس فراوان در مدل آرایشش را یکی از دلایل این ناکامی ها می دانستند اما پل پوگبا در جام جهانی آرایش کاملا ساده ای داشت و در زمین نیز فوق العاده بود.

پوگبا گفت: "البته تفاوت در آرایش موهای من باعث کاهش اخبار شما رسانه ها نمی شود اما من عمدا در خلال جام جهانی مدل موهای خود را تغییر ندادم تا مجال کمتری برای صحبت کردن داشته باشید.

من نمی خواهم بهانه گیری های مختلف در مورد موهای خود را بشنوم و علاقه من صحبت کردن تنها در مورد فوتبال و عملکرد من در زمین است و می خواهم تمرکز خود را بیشتر کنم. مردم می گویند من می توانم رهبر تیمم باشم اما من ترجیح می دهم به جای صحبت کردن، این موضوع را در زمین فوتبال نشان دهم."

پوگبا در مورد تصاویری که از سخنرانی او پیش از فینال جام جهانی منتشر شد نیز گفت: "لحظاتی وجود دارد که من می خندم، شوخی می کنم و به رقص هم علاقه زیادی دارم. من دوست دارم از زندگی ام لذت ببرم اما به موقع جدی هم هستم. اگر بتوانم با صحبت کردن به همبازیانم کمک کنم حتما این کار را انجام خواهم داد. جام جهانی مهم است و شما باید بلوغ خود را نشان دهید."