بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 9 آبان 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی منچسترسیتی 4 - وستهام 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

این مرد تمدید کننده ناکامی های رونالدو خواهد شد؟
سه شنبه, 20 شهریور 1397 ساعت 17:43
این مرد تمدید کننده ناکامی های رونالدو خواهد شد؟
کریستیانو رونالدو پس از سه هفته ناکامی در گلزنی، امیدوار است یکشنبه آینده برابر ساسولو بر این طلسم غلبه کند.

به گزارش "توپ 90"، استفانو سورنتینو(کیه وو)، توماس استراکوشا(لاتزیو) و لوئیجی سه په(پارما) یک وجه مشترک دارند و آن هم ایستادگی در برابر رونالدو است. هر سه دروازه بان توانسته اند برابر رونالدو ایستادگی کرده و گلی دریافت نکنند با وجود اینکه تیم های شان برابر یوونتوس با شکست مواجه شد.

رونالدو که تابستان امسال با انتقالی پر حرف و حدیث، رئال را به مقصد یوونتوس ترک کرد، هنوز نتوانسته در بازی های رسمی برای یوونتوس گلزنی کند و هفته پیش رو سدی به نام آندره آ کنسیلی را مقابل خود خواهد دید. گلر 31 ساله سابق آتالانتا که چند سالی است برای ساسولو بازی می کند.

کنسیلی در یازده فصل حضورش در سری آ، به طور متوسط هر سال 12 کلین شیت را به ثبت رسانده است. سال گذشته او در بازی برابر فیورنتینا با سوتی بد خود بر سر زبان ها افتاد اما با درخشش در هفته ماقبل آخر مقابل اینتر در سن سیرو که کمک کرد ساسولو 1-2 پیروز شود، توانست جبران مافات کند.

او اخیرا مورد توجه یوونتوس نیز قرار گرفته بود اما ترجیح داد به عنوان گلر اول در ساسولو به فوتبالش ادامه دهد. کنسیلی بی شک کار دشواری در زمین یوونتوس خواهد داشت و باید دید می تواند شب رونالدو را ویران کند یا به اولین سنگربانی در سری آ بدل خواهد شد که دروازه اش توسط رونالدو باز می شود.