بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 29 فروردین 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال فیلادلفیا سیکسرز - بروکلین نتس

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

سیمئونه: هرگز مربی پسرم نخواهم شد
سه شنبه, 20 شهریور 1397 ساعت 14:23
سیمئونه: هرگز مربی پسرم نخواهم شد
جیووانی سیمئونه، پسر دیگو سیمئونه پیشرفت چشمگیری در فوتبال داشته و حتی اخیرا اولین بازی ملی خود را نیز تجربه کرد.

به گزارش "توپ 90"، جیو که فوتبالش را همچون پدرش از ریورپلات شروع کرد، سپس راهی جنووا شد و با درخشش در این تیم، سال گذشته به فیورنتینا پیوست. او اخیرا برابر گواتمالا توانست اولین بازی و اولین گل ملی خود را جشن بگیرد.

در نقل و انتقالات تابستانی شایعاتی در مورد انتقال او به اتلتیکو شنیده می شود ولی در نهایت چنین اتفاقی رخ نداد.

سیمئونه در مورد احتمال همکاری با پسرش به رادیو کوپه گفت:« از لحاظ فوتبالی، جیووانی همه خصوصیات یک مهاجم بزرگ را دارد و به سبک بازی او نیز بسیار علاقه مندم اما هرگز او را به تیم خودم نمی آورم. اگر پسرم نبود، قطعا او را جذب می کردم ولی مدیریت یک رختکن وقتی پسرتان نیز درش حضور دارد، کار دشواری است. هم برای خودش، هم برای من بهتر است که جدا از یکدیگر باشیم. 

شاید روزی من در اتلتیکو نباشم و او آن وقت بتواند پیراهن اتلتیکو را به تن کند اما 5 یا 6 سال دیگر در موقعیتی کاملا متفاوت با الان(مثلا پذیرفتن هدایت تیم ملی آرژانتین) تصمیم دیگری بگیرم.

جیو روند پیشرفت بسیار خوبی را در فوتبال طی می کند و از دور کاملا مراقبش هستم.»

جیو در رئال:« (با خنده)این را دیگر باید از خودش بپرسید.»

سیمئونه در مورد اظهارات اخیر خواهرش در مورد اینکه او روزی سرانجام مربی اینتر خواهد شد گفت:« این یک اتفاق جدید نیست. همانطور که خواهرم گفت و خودم هم قبلا گفته ام، روزی مربی اینتر خواهم شد ولی الان اینتر مربی دارد و من هم از حضور در اتلتیکو خوشحال و راضی هستم.»

کورتوا و اوبلاک:« اگر کورتوا در اتلتیکو بود، قطعا ذخیره اوبلاک می شد. از نظر من، اوبلاک بهترین گلر دنیاست و امیدوارم سال ها در اتلتیکو بماند.»