بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 27 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی هافن هایم 1 - بایرن مونیخ 3 (دبل گورتزکا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

مارادونا: کوکائین در حال تخریب زندگی ام بود
سه شنبه, 20 شهریور 1397 ساعت 10:43
مارادونا: کوکائین در حال تخریب زندگی ام بود
دیگو مارادونا، سرمربی جدید دورادوس مکزیک در کنفرانس خبری معارفه اش به موضوع اعتیادش به کوکائین اشاره کرد.

به گزارش "توپ 90"، مارادونا که سابق مربی گری در تیم‌هایی مثل تیم ملی آرژانتین، راسینگ و دپورتیوو ماندیو را در کارنامه اش دارد، اخیرا به عنوان سرمربی تیم دسته دوم مکزیکی انتخاب شده است. زادگاه مارادونا محل حضور یکی از بزرگترین و خطرناک ترین کارتل‌های مواد مخدر است و حالا مارادونا با اعتراف به اینکه پیشتر به کوکائین اعتیاد داشته، در اولین کنفرانس خبری حضور یافت.

او گفت:" مسئولیت تمام این اتفاق ها را برعهده می‌گیرم. 15 سال پیش توانستم ترک کنم، آن موقع ها زمانم را تلف می‌کردم. می‌خواهم به شما بگویم که وقتی مواد مخدر استفاده می‌کردم، خودم را نابود می‌کردم. یک گام رو به عقب بود و فوتبالیست همیشه باید رو به جلو باشد. این موضوع به کمک دخترم تمام شد.

هیچ پولی نداشتم، مجبور شدم به کار برگردم. دختر کوچکم در آن زمان 4 ساله بود. او من را متقاعد کرد. چیزهایی که من با دالما تجربه کردم، با هیچکس تجربه نکرده ام. وقتی در کما بودم، او من را لمس کرد و بیدار شدم. سپس دیدم که همه من را قضاوت می‌کنند و پیش خودمان گفتیم که باید حقیقت را بگوییم. نمی‌دانم چند نفر آنجا بودند که کارهای بدتری انجام داده بودند و اسمشان حتی روی کاغذ هم نیامد. من اینجا هستم که کار کنم."