بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 25 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اینتر - لوگانو (دوستانه باشگاهی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

اظهار نظر جنجالی راکیتیچ درباره مسی و مودریچ
سه شنبه, 20 شهریور 1397 ساعت 08:32
اظهار نظر جنجالی راکیتیچ درباره مسی و مودریچ
ایوان راکیتیچ، هافبک بارسلونا معتقد است که لیونل مسی بهترین بازیکن تاریخ است ولی امسال، لوکا مودریچ شایسته کسب توپ طلا و باقی جوایز است.

به گزارش "توپ 90"، مودریچ توانست عنوان بهترین بازیکن اروپا را از آن خود کند و به زودی برای کسب عنوان د بست از فیفا باید با رونالدو و صلاح رقابت کند و این در حالیست که خبری از مسی در فهرست نهایی نیست. راکیتیچ در بارسلونا با مسی هم تیمی‌ است و معتقد است که لیونل مسی بهترین بازیکن تاریخ است ولی امسال حق مودریچ است که جوایز را ببرد.

او گفت:" فصل‌هایی هست که ممکن است خوب باشید و بد. به نظر من، مسی در مجموع بهترین بازیکن جهان و شاید بهترین بازیکن تاریخ است. خیلی آسان است، از همه سوال کنید، 9 نفر از 10 نفر همین نظر را دارند. ولی فکر می‌کنم امسال، سال لوکا باشد. این موضوعی است که احتمالا لئو و دیگران هم می‌دانند، لوکا شایسته تمامی عناوین است. اگر او عنوان بهترین بازیکن اروپا را کسب کرد، نمی‌دانم باید چه کار کند که عنوان بهترین بازیکن جهان هم به دست آورد. لازم نیست به او به عنوان یک دوست خوب کمک کنم، او خودش زحمت همه چیز را می‌کشد. به نظر من لوکا شایسته عنوان د بست است."