بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 27 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی نیجریه 1 - تونس 0 (جام ملت های آفریقا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

مهاجم بارسا در دورتموند موفق خواهد شد؟
سه شنبه, 20 شهریور 1397 ساعت 08:11
مهاجم بارسا در دورتموند موفق خواهد شد؟
بوروسیا دورتموند برای تقویت خط حمله‌ی خود در اواخر فرصت نقل و انتقالات، پاکو آلکاسر اسپانیایی، مهاجم بارسا را جذب کرد.

به گزارش "توپ 90"، زردپوشان دورتموند آلکاسر را با پرداخت 2 میلیون یورو به مدت یک سال به عنوان بازیکن قرضی از باشگاهش بارسلونا به خدمت گرفتند. با اینکه آلکاسر هنوز در بازی‌های رسمی دورتموند به میدان نرفته ولی لوسین فاور، سرمربی دورتموند در گفتگو با نشریه‌ی آلمانی کیکر به ستایش از او پرداخته.


آلکاسر هفته‌ی پیش در اولین بازی خود برای دورتموند، در یک بازی دوستانه، در مقابل اوسنابروک به میدان رفت. با اینکه دورتموند در آن بازی با نتیجه‌ی 6-0 به پیروزی رسید ولی آلکاسر نتوانست کلاس بازی فوق‌العاده‌ی خود را آنچنان که باید به نمایش بگذارد. چرا که آلکاسر در آن بازی نه گلی به ثمر رساند و نه موقعیت خطرناکی روی دروازه خلق کرد. اما فاور نسبت به توانایی و درخشش مهاجم خود اطمینان دارد. لوسین فاور در گفتگو با کیکر گفت:" آلکاسر فوتبال را می‌شناسد و وقتی در زمین است دائم به جلو و عقب حرکت می‌کند. ما می‌توانیم با انجام حرکات ترکیبی با او موقعیت‌های تاکتیکی مناسبی در زمین پیاده کنیم".


یاکوب برون لارسن، هم‌تیمی آلکاسر هم از او تعریف کرده و می‌گوید به قابلیتهای او اطمینان دارد. لارسن 19ساله که برای دورتموند به عنوان وینگر چپ بازی می‌کند به کیکر گفت که آلکاسر در تمرینات دورتموند نظر مثبت بازیکنان را جذب کرده و به عنوان یک دوست پذیرفته شده است. برون لارسن گفت:" پاکو شم گلزنی فوق‌العاده‌ای دارد. من انتطار دارم او در دورتموند موفق باشد. وظیفه‌ی ما این است که به او کمک کنیم".


بر خلاف آلکاسر، برون لارسن در بازی با اوسنابروک درخشان ظاهر شد. این وینگر دانمارکی به تنهایی چهار گل به ثمر رساند. دو گل دیگر دورتموند هم توسط سرجیو گومز و ماکسیملیان فیلیپ به ثمر رسیدند. دورتموند روز جمعه در رقابتهای بوندس‌لیگا به مصاف آینتراخت فرانکفورت خواهد رفت و این شاید برای آلکاسر فرصتی باشد تا قابلیت و کلاس خود را به هواداران دورتموند نشان دهد.