بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال شهرداری گرگان 81 - شیمیدر تهران 64

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

متس هوملس: از نیمکت‌نشینی ناراضی نیستم
سه شنبه, 20 شهریور 1397 ساعت 07:49
متس هوملس: از نیمکت‌نشینی ناراضی نیستم
نیکو کوواچ در چهار بازی‌ خود با عنوان سرمربی بایرن مونیخ نشان داده که برای آماده نگه داشتن تیمش از سیاست استفاده‌ی گردشی از بازیکنان استفاده خواهد کرد.

به گزارش "توپ 90"، این سیاست کوواچ باعث شده بعضی از ستاره‌های بایرن مونیخ که همه انتظار داشتند در تمامی بازی‌ها از مهره‌های فیکس تیم باشند در بعضی مسابقات روی نیمکت بنشینند. متس هوملس یکی از این ستاره‌ها است. کوواچ می‌داند که تقریباً در تمامی پست‌ها آنقدر مهره در اختیار دارد که می‌تواند با کمترین ریسک ممکن از سیاست استفاده‌ی گردشی از بازیکنانش استفاده کند.
متس هوملس بعد از آنکه در سوپرجام آلمان در مقابل آینتراخت فرانکفورت و اولین بازی بایرن در جام حذفی، در مقابل تیم دروخترزن به عنوان بازیکن فیکس به میدان رفت، در اولین بازی بوندس‌لیگا در مقابل هوفنهایم نیمکت‌نشین شد تا نیکلاس سوله و جروم بواتنگ به عنوان مدافعین مرکزی بایرن، در اولین بازی بوندس‌لیگا برای بایرن به میدان بروند. از این گذشته هوملس در بازی با دروخترزن هم در دقیقه‌ی 53 از بازی بیرون کشیده شده بود تا تیم کوواچ یک تغییر تاکتیکی را تجربه کند.


این نیمکت‌نشینی‌ها باعث شده تا در فضای فوتبال آلمان این شایعات مطرح شود که هوملس از این سیاستهای کوواچ ناراضی بوده و بین این دو رابطه‌ی سردی بوجود آمده است. ولی هوملس در مصاحبه با روزنامه‌ی بیلد این ادعا را تکذیب کرد و گفت با سیاست گردشی نیکو کوواچ هیچ مشکلی ندارد. هوملس با اینکه در بازی مقابل هوفنهایم از بعضی حرکاتش به نظر می‌رسید از نیمکت‌نشینی خود ناراضی است به بیلد گفت:" هر کسی بعضی وقتها روی نیمکت می‌نشیند. هر بازیکنی در هر پستی از تیم که باشد. اگر من بخواهم هر چند وقت یکبار نیمکت‌نشینی را قبول نکنم در حق دو دفاع وسط دیگر تیم جفا خواهد بود. جروم و نیکی هر دو دفاع وسط‌های بی‌نظیری هستند. امیدوارم کوواچ سیاست گردشی را تا آخر فصل ادامه دهد. ما تا دوره‌ی تعطیلات زمستانه باید پشت سر هم بازی کنیم و در نتیجه به یک تیم بزرگ و پر از بازیکن و البته باکیفیت نیاز داریم. به نظرم سیاست گردش بازیکنها از این نظر می‌تواند برای بایرن مفید باشد. این در مورد من هم صادق است".