بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی منچسترسیتی 4 - وستهام 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پرتغال 1-0 ایتالیا: پیروزی سلسائو بدون رونالدو
سه شنبه, 20 شهریور 1397 ساعت 00:08
پرتغال 1-0 ایتالیا: پیروزی سلسائو بدون رونالدو
پرتغال در دیداری از سری رقابت های لیگ ملت های اروپا موفق شد با نتیجه 1-0 ایتالیا را شکست بدهد.

به گزارش "توپ 90"، شاگردان فرناندو سانتوس در شبی که کریس رونالدو را در اختیار نداشتند، موفق شدند با تک گل آندره سیلوا، برابر ایتالیای مانچینی به پیروزی برسند.

ایتالیا بازی را بهتر آغاز کرد و در همان دقیقه دوم بازی، کیه زا یک موقعیت خطرناک روی دروازه میزبان ایجاد کرد اما واکنش به موقع روی پاتریسیو، مانع از رسیدن آتزوری ها به گل شد.

پس از آن نوبت پرتغال بود که یک موقعیت خطرناک روی دروازه ایتالیا ایجاد کند اما پاس عالی روبن نِوِس را کاروالیو با ضربه ای نه چندان مناسب، از بالای دروازه به بیرون فرستاد؛ ضمن اینکه داور هم این موقعیت را آفساید اعلام کرد.

در ادامه بازی متعادل شد و بیشتر در میانه زمین در جریان بود تا اینکه در دقیقه 20، آندره سیلوا صاحب یک موقعیت خوب شد اما ضربه او را دوناروما مهار کرد.

در ادامه باز هم این پرتغالی ها بودند که موقعیت های بهتری روی دروازه ایتالیا ایجاد کردند؛ از جمله در دقیقه 27 که نزدیک بود روی اشتباه دوناروما، پرتغال به گل برسد اما رومانیولی از روی خط ضربه برناردو سیلوا را برگشت داد.

حملات میزبان در دقایق پایانی نیمه اول هم ادامه پیدا کرد و این تیم صاحب دو-سه موقعیت خوب دیگر شد اما نتوانست به گل برسد و در نهایت این نیمه با تساوی 0-0 به پایان رسید.

نیمه دوم را پرتغال بهتر آغاز کرد و خیلی زود به گل رسید. نفوذ عالی بروما و پاس در عرض او، خط دفاعی ایتالیا را به هم ریخت و در نهایت این آندره سیلوا بود که با یک ضربه فنی موفق شد دروازه دوناروما را باز کند.

حملات پرتغال بعد از این گل هم ادامه داشت و چیزی نمانده بود که در دقیقه 53، شوت تماشایی برناردو سیلوا، به گل دوم میزبان تبدیل شود اما واکنش عالی دوناروما، مانع از باز شدن دروازه ایتالیا برای بار دوم شد.

در ادامه بازی برای دقایقی متعادل شد اما باز هم این پرتغالی ها بودند که موقعیت های گلزنی بهتری روی دروازه حریف ایجاد کردند. در دقیقه 78، ایتالیا می توانست به گل تساوی برسد اما ضربه سر زازا، راهی به چهارچوب دروازه پرتغال پیدا نکرد.

در دقایق پایانی باز هم این پرتغالی ها بودند که ابتکار عمل را در دست داشتند و چیزی نمانده بود که در دقیقه 86 به گل دوم برسند باز هم واکنش عالی دوناروما، مانع از گلزنی سانچس شد. در نهایت توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و پرتغال با همان یک گل به پیروزی رسید.