بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

نود - 25 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه فوتسال شهروندساری 3 - فرش آرامشهد 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

رونالدو: مسی هیچگاه به اندازه من خوشتیپ نخواهد بود!
دوشنبه, 19 شهریور 1397 ساعت 19:53
رونالدو: مسی هیچگاه به اندازه من خوشتیپ نخواهد بود!
رقابت کریستیانو رونالدو و لیونل مسی، جدا از مهارت های فوتبالی به دیگر بحث ها نیز کشیده شده است.

به گزارش "توپ 90"، مسی و رونالدو حدود 10 سال است که رقبای مستقیم یکدیگر هستند. در این 10 سال، هر کدام از این دو، 5 توپ طلا کسب کرده اند و رقابت تنگاتنگی با یکدیگر داشته اند. حال پیتر کراوچ، از قول ریو فردیناند، خاطره بسیار جالبی از زمان حضور رونالدو در یونایتد تعریف کرد. رونالدو که سال 2003 از اسپورتینگ لیسبون به یونایتد پیوست، در نهایت توانست با شماره 7 این تیم به یکی از بهترین های جهان تبدیل شود. ولی سال آخر حضور او در یونایتد با رقابتش با مسی همزمان شده بود که فردیناند خاطرات جالبی از آن دوره برای کرواچ نقل کرده است.

کراوچ در کتابی که به تازگی منتشر کرده نوشت:" ریو فردیناند خاطراتی از رونالدو برای ما نقل می‌کرد. او می‌گفت که رونالدو جلوی آینه می‌ایستاد، دست در موهایش می‌کرد و می‌گفت:" واو! من چقدر زیبا هستم. دیگر بازیکنان یونایتد با او شوخی می‌کردند و می‌گفتند که به هر حال لیونل مسی بازیکن بهتری نسبت به توست. او هم جواب می‌داده:" بله ولی مسی انقدر خوشتیپ نیست!"

پس از ترک رئال در سال 2009، رونالدو راهی رئال شد و موفقیت‌های بسیاری نیز در این تیم کسب کرد. او در نهایت در تابستان جاری  با 100 میلیون پوند راهی یوونتوس شد.