بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

نود - 25 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اینتر - لوگانو (دوستانه باشگاهی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

گوندوگان: آلمان هنوز مشکل اعتماد به نفس دارد
دوشنبه, 19 شهریور 1397 ساعت 18:32
گوندوگان: آلمان هنوز مشکل اعتماد به نفس دارد
ایلکای گوندوگان، هافبک تیم ملی آلمان معتقد است که پس از جام جهانی، تقابل با فرانسه و پرو شروعی دوباره برای آنهاست ولی هنوز عدم اعتماد به نفس در این تیم به چشم می‌خورد.

به گزارش "توپ 90"، در جریان تساوی بدون گل ژرمن ها مقابل فرانسه، هافبک منچسترسیتی در نیمه دوم به زمین رفت و مقابل پرو و پیروزی 2-1 تیمش، از ابتدا در ترکیب حضور داشت. این دو بازی، اولین تقابل های آلمان پس از حذف ناباورانه در مرحله گروهی جام جهانی بود و حالا گوندوگان مدعی شد که هنوز عدم اعتماد به نفس در این تیم به چشم می‌خورد.

او گفت:" فکر می‌کنم شروع دوباره ما بیشتر مثبت بوده تا منفی. به نظرم از لحاظ دفاعی خوب بودیم، اجازه ندادیم حریف موقعیتی ایجاد کند، به خصوص مقابل تیمی مثل فرانسه این یک دستاورد است. در سوی دیگر، باید در برخی زمینه ها بهتر باشیم. ما دو گل زدیم، هر چند موقعیت‌هایی داشتیم. به خصوص امروز که در نیمه اول باید بیشتر از آنچه که دیدیم گل می‌زدیم.

فکر می‌کنم واضح است که تیم ما کمی اعتماد به نفسش را از دست داده است ولی برای انسان، این طبیعی ااست. باید گام به گام پیش برویم و به روندمان ، پیش از جام جهانی برسیم. فکر می‌کنم پتانسیل کافی در تیم ما برای بازی‌های بعدی وجود دارد."