بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 2 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بنفیکا 6 - ماریتیمو 0 (دبل ژوائو فلیکس)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ستاره تیم ملی فرانسه به بارسا پیشنهاد شد
دوشنبه, 19 شهریور 1397 ساعت 15:45
ستاره تیم ملی فرانسه به بارسا پیشنهاد شد
بنجامین پاوارد، مدافع هافبک راست تیم ملی فرانسه که در جام جهانی بسیار خوش درخشید، به بارسلونا پیشنهاد شده است.

به گزارش "توپ 90"، در طول فصل نقل و انتقالات و حتی پس از آن، باشگاه های بزرگ اروپایی به تقویت خود فکر می کنند. آنها همواره بازیکنانی را تحت نظر دارند و در زمان باز بودن پنجره برای جذب شان اقدام می کنند و در این بین همیشه هستند بازیکنانی که از سوی ایجنت های شان پیشنهاد می شوند.

بارسلونا نیز از این قاعده مستثنی نیست و بازیکنان زیادی به این تیم پیشنهاد می شوند که اغلب از کیفیت لازم به دورند اما هستند بازیکنانی که پیشنهاد می شوند و از این پیشنهاد استقبال نیز می شود. یکی از آنها بنجامین پاوارد است. ستاره جناح راست تیم ملی فرانسه و باشگاه اشتوتگارت که گلش به آرژانتین در یک هشتم نهایی جام جهانی، فراموش نشدنی است.

او سال 2016 و زمانی که 20 سال داشت از لیل به اشتوتگارت در دسته دوم فوتبال آلمان پیوست و یک سال بعد با این باشگاه به بوندسلیگا بازگشت. پیشرفت او در یک سال گذشته فوق العاده بوده و طبق ادعای موندودپورتیوو، از سوی ایجنتش، به بارسلونا پیشنهاد شده است.

مسئولان بارسا با استقبال از این پیشنهاد، پاوارد را برای تابستان 2019 مدنظر دارند. رقم انتقال او تا 35 میلیون یورو تخمین زده می شود و البته کاتالان ها رقیب بزرگی چون بایرن را نیز برای جذب ستاره فرانسوی پیش رو دارند.