بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 26 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی نیجریه 1 - تونس 0 (جام ملت های آفریقا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

سرنا ویلیامز نقره داغ شد؛ 17 هزار دلار جریمه
دوشنبه, 19 شهریور 1397 ساعت 11:37
سرنا ویلیامز نقره داغ شد؛ 17 هزار دلار جریمه
سرنا ویلیامز، تنیسور مشهور علاوه بر شکست در فینال تنیس اوپن آمریکا، حالا باید جریمه سنگینی را نیز پرداخت کند.

به گزارش "توپ 90"، سرنا ویلیامز در مسابقه فینال با نتایج ۴-۶ و ۲-۶ مغلوب نائومی اوزاکا شد و در جریان این بازی حواشی فراوانی ایجاد شد. این تنیسور مشهور در حین برگزاری فینال به سمت داور رفته و بارها سر او فریاد کشیده و وی را درغگو و دزد خطاب کرده و درگیری لفظی فراوانی با او داشت.

حالا سرنا ویلیامز به دلیل همین اتفاقات در مجموع ۱۷ هزار دلار جریمه شد که شامل 4 هزار دلار به دلیل ارتباط با مربی، 3 هزار دلار بابت شکستن راکت و 10 هزار دلار برای توهین به داور بوده است.

در جریان برگزاری بازی، کارلوس راموس داور بازی به سرنا ویلیامز به دلیل ارتباط داشتن با مربی خود اخطار داد اما این تنیسور مشهور به سمت او رفته و مدعی شد برای پیروز شدن در یک بازی علاقه ای به تقلب کردن ندارد.

در ادامه و بعد از دریافت اخطار، سرنا ویلیامز عصبانی شده و راکت خود را نیز شکست که این حرکت نیز باعث شده او یک اخطار بگیرد و داور یک امتیاز نیز به رقیب ژاپنی بدهد.

این در حالیست که بعد از پایان بازی مربی سرنا ویلیامز نیز اعتراف کرد که قصد راهنمایی سرنا را داشته که قانونا این حرکت خطاست و تصمیم داور در خصوص اخطار دادن صحیح بوده است.

سرنا ویلیامز در نهایت این دیدار فینال را مغلوب نائومی اوزاکا شد اما در پایان بازی نیز قاضی میدان را به تبعیض جنسیتی محکوم کرده و مدعی شد همیشه از حقوق بانوان دفاع خواهد کرد.