بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال فیلادلفیا سیکسرز - بروکلین نتس

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

از اینکه رونالدو به منچستریونایتد برنگشت، شگفت زده شدم
یکشنبه, 18 شهریور 1397 ساعت 23:30
از اینکه رونالدو به منچستریونایتد برنگشت، شگفت زده شدم
برایان رابسون، اسطوره باشگاه منچستریونایتد، تایید کرد که از انتقال کریس رونالدو به یووننتوس شگفت زده شده است.

به گزارش "توپ 90"، رونالدو در 9 فصلی که پیراهن رئال مادرید را به تن کرد، بارها از علاقه اش به بازگشت به منچستریونایتد صحبت کرده بود اما در این تابستان با انتقالی غیرمنتظره، راهی یوونتوس شد. رابسون به خبرنگاران گفت:" تعجب کردم که رونالدو دوران حرفه ای اش را در رئال مادرید به پایان نرساند یا به منچستریونایتد برنگشت.

رفتن به یوونتوس، انتقال غافلگیر کننده ای بود. بازیکنی مانند رونالدو می تواند فصل شما را تغییر بدهد. این اتفاق می تواند رخ بدهد."

منچستریونایتد در این فصل شروع چندان خوبی نداشت و این مسئله انتقادهای زیادی را از ژوزه مورینیو به همراه داشت اما رابسون معتقد است که شیاطین سرخ در دیدارهای اخیر، نشانه های امیدوارکننده ای بروز دادند.

" لحظه تعیین کننده برای بازیکنان ما این است که مقابل تیم های بزرگ چطور کار کنند؛ تیم هایی که به دنبال سهمیه چمپیونزلیگ و قهرمانی هستند.

اگر منچستریونایتد مقابل این تیم ها خوب کار کند، هر اتفاقی ممکن است. هواداران می گویند که این مانند فصل 93-92 است؛ وقتی که ما شروع خوبی نداشتیم اما توانستیم قهرمانی شویم. فکر می کنم این تیم می تواند این چالش را پشت سر بگذارد و به قهرمانی برسد."