بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 26 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی لگانس 1 - رئال مادرید 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

سانه می تواند کیلیان امباپه آلمان شود
یکشنبه, 18 شهریور 1397 ساعت 22:36
سانه می تواند کیلیان امباپه آلمان شود
تیمو ورنر، مهاجم تیم ملی آلمان، معتقد است که لروی سانه، ستاره منچسترسیتی، می تواند برای مانشافت اهمیتی همپای کیلیان امباپه برای تیم ملی فرانسه پیدا کند.

به گزارش "توپ 90"، سانه که در فهرست تیم ملی آلمان برای جام جهانی 2018 قرار نگرفت، برای رقابت های لیگ ملت های اروپا بار دیگر به تیم ملی آلمان برگشت. اما عملکرد او در زمین در دیدار مقابل فرانسه چندان درخشان نبود و پیش از دیدار دوستانه مقابل پرو، به دلیل تولد دخترش، اردوی تیم را ترک کرد.

اما ورنر معتقد است که سانه همه ویژگی های لازم برای تبدیل شدن به یک بازیکن کلیدی برای آلمان را دارد.

او به خبرنگاران گفت:" من مدت هاست که او را می شناسم و با او در تیم زیر 19 ساله ها هم بازی کردم. او همیشه در هر دیدار هر کاری بتواند، انجام می دهد. مانند امباپه، او با سرعت و چابکی اش، می تواند یک اسلحه بزرگ باشد."

ورنر همچنین معتقد است امباپه می تواند به بازیکنی در اندازه های لیونل مسی و کریس رونالدو تبدیل شود:" او فوق العاده است؛ در حالی که دو-سه سال از من کوچکتر است. و من هم خیلی جوان هستم.

اگر زمانی مسی و رونالدو بازنشسته شوند، او مطمئنا یکی از آنهایی است که می تواند این خلا را پر کند. پتانسیل او خیره کننده است. سرعت و کنترل توپ او شگفت انگیز است. می توان به هر کسی که او را در تیمش دارد، حسادت کرد."