بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

شوت - 4 تیر 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی دوستانه پاری سن ژرمن 1 - نورمبرگ 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

آرنولد: برای راموس احترام ویژه ای قائل هستم
یکشنبه, 18 شهریور 1397 ساعت 12:13
آرنولد: برای راموس احترام ویژه ای قائل هستم
ترنت الکساندر آرنولد، مدافع لیورپول مدعی شد که با وجود تنش ها بین لیورپولی ها و سرخیو راموس، برای کاپیتان رئال احترام ویژه ای قائل است.

به گزارش "توپ 90"، راموس که در جریان فینال چمپیونزلیگ باعث مصدومیت محمد صلاح شد، شب گذشته در دیدار انگلیس و اسپانیا مورد انتقاد هواداران انگلیسی قرار گرفت و هو شد. یورگن کلوپ پیش از این، اقدام راموس را بی‌رحمانه و کشنده توصیف کرده بود. راموس اما مدعی شده بود که با وجدانش درباره اتفاقی که برای صلاح افتاد، راحت است و حال آرنولد ، هم تیمی صلاح مدعی شد که برای کاپیتان رئال احترام ویژه ای قائل است.

او گفت:" هر کسی روش خودش را برای بردن دارد و او در ده سال اخیر نشان داده که یک برنده است. مثل تیمش، بلاخره بردن چمپیونزلیگ، آن هم سه بار پیاپی کار آسانی نیست. راموس احتمالا چندین سال است که بهترین مدافع میانی جهان است. حتی اگر او دشمن شما باشد، باید به او احترام بگذارید."

آرنولد درباره روند پیشرفتش در چند سال اخیر و حضورش در فینال چمپیونزلیگ در سن 19 سالگی گفت:" به نظرم خیلی خوش شانس بوده ام. وقتی رشد می‌کنید، رویای فوتبالیست شدن در سر دارید، همینطور رویای بازی برای باشگاه محبوبتان و من این رویا را زندگی می‌کنم."