بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 29 فروردین 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی نفت‌ مسجدسلیمان 0 - استقلال خوزستان 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

استراتژی عجیب کاپیتان سه‌شیرها در دفاع از راموس
یکشنبه, 18 شهریور 1397 ساعت 10:42
استراتژی عجیب کاپیتان سه‌شیرها در دفاع از راموس
سرخیو راموس بعد از تکل خشن معروفش روی محمد صلاح برای اولین بار در انگلیس، مقابل تیم ملی این کشور بازی کرد. به همین بهانه هری کین کاپیتان تیم ملی انگلیس برای اولین بار در مورد تکل مشهور راموس صحبت کرد.

به گزارش "توپ 90"، مردم انگلیس در 48 ساعت گذشته اگر صدای هو کردن و سوتهای بلند می‌شنیدند می‌دانستند که منبع این سر و صداها کجا است؟ چرا که همزمان با عبور هواپیمای حامل تیم ملی اسپانیا برای فرود در لندن، انگلیسی‌ها می‌دانند که ساکنین لیورپول با شنیدن این خبر قادر به کنترل احساسات‌شان نبوده و احتمالاً انزجارشان از راموس، کاپیتان لاروخا را به هر شکل ممکن ابراز خواهند کرد.


داستان به فینال لیگ قهرمانان برمی‌گردد. دیدار رئال مادرید و لیورپول، جایی که تکل خشن راموس روی پای صلاح، ستاره‌ی لیورپول، قرمزهای آنفیلد را از همان دقایق اول از داشتن او محروم کرد تا در نهایت جام قهرمانی به رئال برسد. لیورپولی‌ها همچنان مطمئن هستند که تنها دلیلی که باعث شده جام قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا در شهرشان نباشد، سرخیو راموس و تکلی است که آنها ناجوانمردانه می‌دانند.


راموس در همان دقایق ابتدایی بازی در برخورد با صلاح او را کشید و محکم به زمین انداخت تا شانه‌ی صلاح چنان آسیبی ببیند که یورگن کلوپ چاره‌ای جز تعویض او با آدام لالانا نداشته باشد.

 

 

 راموس حالا در حال سفر به انگلیس بود تا در اولین بازی لاروخا در لیگ ملتها به مصاف سه شیرها برود. پیش از شروع بازی نوبت به کاپیتان تیم ملی انگلیس، برنده‌ی کفش طلای جام جهانی روسیه، هری کین رسید تا بعد از مدتها نظرش را درباره‌ی آن اتفاق بازگو کند.


هری کین به خبرنگاران گفت:" من با جوردن درباره‌ی فینال لیگ قهرمانان اروپا صحبت نکرده‌ام و بعید می‌دانم او دلش بخواهد خیلی درباره‌ی آن بازی صحبت کند. خود من هم چندان مایل به این کار نیستم. ولی راموس یک فوتبالیست جدی است. مدافعی بزرگ که چه زمانی که توپ را در اختیار دارد و چه بدون توپ، عالی کار می‌کند. ما سال گذشته در بازی با رئال مادرید، بازی مقابل او را تجربه کرده‌ایم. او یک دفاع‌وسط سرسخت است. به نظر من راموس خطای غیر قابل بخششی نکرد و کارش در آن صحنه غیرعادی نبود. کار راموس این است که با تمام قوا مانع از عبور مهاجمین شود. خب داورها برای همین در میدان هستند".


این استراتژی کین در انگلیس بسیار پرخطر است. گفتن اینکه خطای راموس غیرقابل بخشش و غیرعادی نبوده می‌تواند تمام هواداران لیورپول را به دشمنان کین تبدیل کند.