بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 27 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ولورهمپتون 0 - منچسترسیتی 0 + پنالتی (اینترنشنال کاپ)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

کانتونا: کاش گواردیولا به جای مورینیو سرمربی یونایتد می‌بود
یکشنبه, 18 شهریور 1397 ساعت 10:13
کانتونا: کاش گواردیولا به جای مورینیو سرمربی یونایتد می‌بود
اریک کانتونا، اسطوره باشگاه منچستریونایتد به انتقاد از ژوزه مورینیو پرداخت و مدعی شد که اگر گواردیولا به جای او سرمربی یونایتد می‌شد، اوضاع به کل متفاوت بود.

به گزارش "توپ 90"، مورینیو با دو شکست در چهار بازی اول خود در این فصل، تحت فشار شدیدی از سوی هوادارانش قرار دارد. در آن سو گواردیولا از 4 بازی، 3 بازی را با پیروزی پشت سر گذاشته و در دیگر بازی با تساوی کار به پایان رسیده است. شایعاتی در این رابطه که زین الدین زیدان جانشین بعدی مورینیو در یونایتد است مطرح شده ولی کانتونا که 4 لیگ برتر با یونایتد برده، معتقد است که گواردیولا باید سرمربی شیاطین سرخ را برعهده بگیرد.

او گفت:" به نظرم مورینیو خوب کار نکرده است ولی هنوز اوایل فصل هستیم، خیلی زود است. منچستریونایتد باشگاه بزرگی است و همیشه بزرگ خواهد ماند. آنها جام خواهند برد، مطمئنم که اینطور خواهد شد. ولی سبک بازی یونایتد؟ نه خیلی خوب نیست. مربی سبکی اشتباه برای آنها انتخاب کرده است. هیچ خوش گذرانی و خلاقیتی در تیم دیده نمی‌شود. من مورینیو را دوست دارم، او شخصیت خوبی دارد ولی نه برای یونایتد. آنها باید گواردیولا را به جای او انتخاب می‌کردند.

 

 

 

 

پپ باید روی نیمکت یونایتد بنشیند ولی او در باشگاهی دیگر در حال شعبده بازی است، باشگاهی که نمی‌توانم نامش را بیاورم. گوش کنید. من راجع به منچسترسیتی شوخی کردم ولی آنها فوتبال خیلی خوبی به نمایش می‌گذارند. فکر می‌کنم گواردیولا باید در یونایتد باشد. او به شدت تحت تاثیر یوهان کرویف است، تحت هدایت کرویف بازی کرده و خیلی چیزها از او یاد گرفته است."