بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 1 بهمن 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال اوکلاهاما سیتی - نیویورک نیکس

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

شب عجیب صلاح به همراه تیم ملی مصر
یکشنبه, 18 شهریور 1397 ساعت 09:53
شب عجیب صلاح به همراه تیم ملی مصر
شاید روزی که بازیکنی در آن دو گل بزند، دو پاس گل بدهد و دو پنالتی خراب کند و تیمش 6-0 پیروز شود، خیلی پیش نیاید ولی شب گذشته، محمد صلاح چنین شبی را تجربه کرد.

به گزارش "توپ 90"،  در جریان دیدار شب گذشته نیجر و مصر در مرحله مقدماتی جام ملت‌های آفریقا، در حالیکه یک دقیقه از شروع بازی گذشته بود، ضربه پنالتی صلاح توسط دروازه بان حریف مهار شد. با این حال او خیلی سریع برای مروان محسن موقعیت سازی کرد تا تیمش گل اول را به ثمر برساند و آیمن اشرف گل دوم را زد.

صلاح در اواخر نیمه اول، یک بار دیگر ضربه پنالتی دریافت کرد و پشت آن ایستاد ولی باز هم ضربه او توسط گلر مهار شد اما این بار در ریباند، ستاره لیورپول موفق بود و دروازه حریف را باز کرد.

گل چهارم مصر با پاس محمد صلاح برای صلاح محسن به ثمر رسید و مهاجم 26 ساله توانست با این گل، نتیجه را 4-0 کند. در ادامه صلاح یک گل دیگر نیز برای تیمش به ثمر رساند و اختلاف را به 5 گل رساند و در پایان، محمد الننی نیز توانست گل آخر بازی را به ثمر رسانده و تیمش را به برتری پرگل 6-0 برساند.

این بازی شاید عجیب ترین بازی صلاح بود، از این جهت که او تقریبا همه کار در زمین کرد. ستاره لیورپول دو گل به ثمر رساند، دو پاس گل ارسال کرد و دو پنالتی نیز از دست داد تا شبی به یادماندنی را پشت سر گذاشته باشد.