بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 9 آبان 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی فنرباغچه 1 - وولفسبورگ 1 (بازی‌دوستانه)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

یواخیم لوو برای اعاده‌ی حیثیت، در مقابل پرو
یکشنبه, 18 شهریور 1397 ساعت 08:58
یواخیم لوو برای اعاده‌ی حیثیت، در مقابل پرو
یواخیم لوو پیش از دیدار دوستانه‌ی تیم ملی آلمان و پرو که امروز یکشنبه برگزار می‌شود اعلام کرد که سه بازیکن جدید را از آغاز به میدان خواهد فرستاد.

به گزارش "توپ 90"، این سه بازیکن جدید که لوو در جریان کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی نام‌شان را اعلام کرد یولیوس برانت، نیکو شولتز و مارک آندره تراشتگن هستند. همچنین متس هوملس که در بازی‌های قبلی مانشافت فیکس بازی کرده بود در مقابل پرو به میدان نخواهد رفت چرا که از ناحیه‌ی رباط آشیل دچار آسیب‌دیدگی جزئی شده و باید دو سه روز به استراحت بپردازد. لوو در این باره گفت:" نمی‌خواهیم کوچکترین ریسکی بکنیم. ممکن است تیلو کهرر به جای او بازی کند".


روزنامه‌ی بیلد آلمان می‌گوید با توجه به بازی قبلی آلمان و فرانسه مشخص است که لوو همچنان آرایش دفاعی مورد نظر خود را پیدا نکرده و در این باره تصمیم قطعی نگرفته است. او در نهایت یا با دفاع سه نفره یا با خط دفاعی چهارنفره بازی خواهد کرد. لو در جریان کنفرانس مطبوعاتی خود گفت:" چه دفاع سه نفره و چه دفاع چهار نفره، از هر دوی این دو آرایش هم می‌توان به صورت دفاعی استفاده کرد و هم به صورت تهاجمی. پس آرایش نفرات، در عملکرد تیمی تاثیر تعیین‌کننده ندارد".


لو در ضمن از تصمیم تیم ملی برای برگزار کردن تمرینات خود پشت درهای بسته دفاع کرد و گفت:" تمرین نهایی تیم ملی برای علنی بودن مناسب نیست". ولی لو اعلام کرد که در ماه نوامبر اجازه خواهد داد تمرینهای مانشافت علنی بوده و رسانه‌ها و علاقه‌مندان در آنها حاضر باشند. لو از اینکه بازی دوستانه‌ی تیمش با پرو دیروقت شب آغاز می‌شود ابراز نارضایتی کرد، به خصوص به خاطر اینکه بچه‌ها نمی‌توانند به استادیوم بیایند چون روز اول مدرسه در ایالت باواریا فردا دوشنبه خواهد بود.


لو درباره‌ی حریف تیمش پرو گفت:" ما بازی‌های پرو در جام جهانی را دیده‌ایم. در هلند هم که پرو به مصاف تیم ملی آن کشور رفت و 2-1 باخت ما در استادیوم بودیم تا از نزدیک بررسی‌شان کنیم. آنها محکم و تهاجمی بازی می‌کنند و می‌دانند در زمین چه می‌خواهند".


لو درباره‌ی بازی شولتز بازیکن هوفنهایم که توسط او در بازی قبلی به میدان فرستاده شده بود گفت:" به نظر من شولتز خوب بازی کرد. با قدرت خیلی خوب در همه جای زمین حاضر بود و خسته نشد. نقطه‌ی قوت او در بازی تهاجمی است ولی در تیم ملی از نظر کارهای دفاعی هم پیشرفت کرده و بهتر شده است".