بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 2 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی لوکوموتیو تاشکند 1 - الاتحاد عربستان 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

راموس: انتظار استقبال بهتری از انگلیسی‌ها داشتم
یکشنبه, 18 شهریور 1397 ساعت 08:53
راموس: انتظار استقبال بهتری از انگلیسی‌ها داشتم
سرخیو راموس، کاپیتان تیم ملی اسپانیا که شب گذشته توسط هواداران انگلیس هو شد، تاکید کرد که انتظار استقبال بهتری از آنها داشته است.

به گزارش "توپ 90"، علت واکنش تند هواداران انگلیسی علیه او، برخوردش با محمد صلاح در فینال چمپیونزلیگ است. راموس در آن دیدار، صلاح را به عمد به زمین زد و باعث مصدومیت مهاجم مصری و خروج او از زمین شد. در نهایت رئال بازی را برد و قهرمان رقابت ها شد. حال راموس مدعی شد که انتظار برخورد بهتری از هواداران انگلیس داشته است.

 

او گفت:" دوست داشتم طور دیگری با من برخورد شود. آنها یک کار من در فینال را به خاطر دارند ولی کسی  به خاطر ندارد که خانواده و بچه‌های من بارها تهدید به مرگ شدند. ما با سرمربی جدید دوره جدیدی را آغاز کردیم و این بهترین شروع برای ما بود، پیروزی در ومبلی. ناکامی یعنی وقتی تیم روحی ندارد ولی امروز ما با تمام وجود برای تیم به میدان رفتیم که این حداقل نیاز بازی کردن برای رئال مادرید و تیم ملی اسپانیا است."

پیکه از دیدارهای ملی اعلام بازنشستگی کرده و شب گذشته اولین بازی بود که او در ترکیب اسپانیا حضور نداشت. راموس ادامه داد:" پیکه مدافع خیلی خوبی است و بازیکنی موثر است که در این سال‌ها با تیم ملی ما خیلی خوب کار کرده است. باید به آینده نگاه کنیم و هم تیمی‌های دیگری در تیم حضور دارند که بسیار قوی هستند. ناچو بازی خیلی خوبی داشت."