بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 29 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بنفیکا 3 - گوادالاخارا 0 (اینترنشنال کاپ)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

هری کین: می توانستم در جام جهانی بهتر هم باشم
شنبه, 17 شهریور 1397 ساعت 21:27
هری کین: می توانستم در جام جهانی بهتر هم باشم
هری کین، کاپیتان جوان تیم ملی انگلیس معتقد است راه درازی برای رسیدن به سطح مسی و رونالدو پیش روی اوست.

به گزارش "توپ 90"، گرت ساوتگیت سرمربی سه شیرها مدعی شد هری کین بهترین مهاجم نوک و شماره 9 دنیا است اما خود هری کین با گوشزد کردن این نکته که بازیکنانی مانند رونالدو و مسی استانداردهای جدیدی را تعریف کرده اند، رسیدن به اندازه های آنها را دشوار تلقی کرد.

هری کین گفت: "صادقانه فکر می کنم می توانستم در جام جهانی بهتر از این هم ظاهر شوم. البته جام جهانی بسیار خوبی داشتم و گل های مهمی به ثمر رساندم ولی در برخی از موقعیت ها و حرکات می توانستم از این هم بهتر عمل کنم اما به هر حال این بخشی از منحنی یادگیری است.

علیرغم بردن کفش طلای جام جهانی، می توانستم بهتر از این هم بازی کنم اما مسیر زیادی برای پیشرفت وجود دارد و من در حال حاضر در سطح بالایی هستم. به نظر من مقایسه کردن من با بازیکنانی مانند کریستیانو رونالدو و لیونل مسی کار دشواری خواهد بود و من پیش از این نیز گفته ام این 2 بازیکن طی 10 سال اخیر استانداردهای جدیدی از درخشش را در دنیای فوتبال به ثبت رسانده اند.

برای بازیکنانی مانند من رسیدن به اندازه های مسی و رونالدو یک هدف بزرگ است و به همین دلیل من کسب عنوان اقای گلی جام جهانی روسیه 2018 را مایه افتخار می دانم.

اما من هنوز به سطح این 2 بازیکن نرسیده‌ام و قرار گرفتن در چنین مرحله ای آرزو و هدف من است و من برای رسیدن به آن تلاش می کنم. تابستان خوبی را در روسیه سپری کردم اما هنوز مانده است تا به مسی و رونالدو برسم."