بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 2 بهمن 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه تنیس‌ رافائل‌ نادال - فرانسیس‌ تیافوی (تنیس‌ آزاد‌ استرالیا‌ 2019)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

رونالدو، رهبر رختکن رئال در فینال چمپیونزلیگ(عکس)
شنبه, 17 شهریور 1397 ساعت 13:40
رونالدو، رهبر رختکن رئال در فینال چمپیونزلیگ(عکس)
باشگاه رئال مادرید، تصاویری جالب و الهام بخش از صحبت های رونالدو در رختکن رئال مادرید در فینال چمپیونزلیگ مقابل لیورپول منتشر کرده است.

به گزارش "توپ 90"، رئال پس از گوش کردن به صحبت‌های رونالدو موفق شد 3-1 حریف را شکست داده و برای سومین سال پیاپی قهرمان رقابت ها شود.

اما شاید این پیروزی بدون صحبت‌های روحیه بخش رونالدو و راموس در رختکن، به راحتی به دست نمی‌آمد. رونالدو که بازیکنان را دور هم جمع کرده بود، در حلقه آنها ایستاد و فریاد زد:" بازی کنید، پیروز شوید و تاریخ سازی کنید!"

قهرمان یورو 2016 که سی و سه ساله است، نتوانست در آن بازی برای تیمش گل بزند و آخرین حضورش در ترکیب رئال را در همان دیدار تجربه کرد. او پس از آن دیدار، راهی یوونتوس شد و رئال را ترک کرد.

 

 

راموس نیز نقش مهمی در روحیه دادن به بازیکنان ایفا کرد. او نیز می‌گوید:" ما یک فینال دیگر را تجربه می‌کنیم. به خاطر داشته باشید که چه کسانی به ما تا به اینجا کمک کردند. ما بازی را خواهیم برد. 1، 2، 3، رئال مادرید!"

در ادامه تصاویری که رئال منتشر کرده، بازیکنان پس از قهرمانی در رختکن جشن می‌گیرند و واران، بیل را به خاطر گل استثنایی اش، فضایی می‌داند."