بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 29 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اوئسکا 0 - اتلتیکومادرید 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

دلخوری شدید رونالدو از خبرنگاران اسپانیایی
شنبه, 17 شهریور 1397 ساعت 13:48
دلخوری شدید رونالدو از خبرنگاران اسپانیایی
ژست فوق ستاره پرتغالی پس از انتخاب مودریچ به عنوان بهترین بازیکن سال یوفا به مذاق اسپانیایی ها خوش نیامد.

به گزارش "توپ 90"، رونالدو پس از اطلاع از انتخاب مودریچ، به مراسم سالانه یوفا نرفت و سپس رسانه ها گزارش دادند که او از برنده نشدن خودش بسیار خشمگین شده است.

این ژست رونالدو با واکنش هایی منفی در اسپانیا و حتی دیگر کشورها روبرو شد و البته مسئولان یوونتوس سعی کردند در این موضوع چندان ورود نکنند. بسیاری بر این اعتقادند که رونالدو برای احترام به مودریچ و هم تیمی های سابقش باید در مراسم شرکت می کرد و غیبت او نوعی بی احترامی به باشگاه رئال مادرید بود.

البته مودریچ چند روز پیش در مصاحبه ای فاش ساخت که رونالدو تماس گرفته و به وی تبریک گفته است و او را شایسته این عنوان دانسته است. واضح است که رونالدو از حرکت خود پشیمان شده و در تماس با مودریچ سعی در حفظ روابط دوستانه خود با او داشته است.

در همین رابطه امروز مارکا ادعا کرد که رونالدو در عین حال که همچنان روابط دوستانه با هم تیمی های سابقش را حفظ کرده اما از برخی خبرنگاران و روزنامه نگاران اسپانیایی سخت دلخور است. خبرنگارانی که در زمان حضور رونالدو در رئال، حامی او بودند اما پس از جدایی او از یوونتوس در حال کم ارزش کردن خدمات 9 ساله او به باشگاه رئال مادرید هستند.

فوق ستاره پرتغالی به طور متوسط هر سال 50 گل برای رئال مادرید به ثمر رساند و نقش او در افتخارات سالیان اخیر رئال غیر قابل انکار است اما پس از غیبت او در مراسم بهترین های سال یوفا، جبهه ای منفی علیه او در رسانه های اسپانیایی ایجاد شد. روزنامه نگارانی که تا سال گذشته در هر شرایطی او را شانس اول توپ طلا و جایزه The Best می دانستند حالا به مودریچ تمایل پیدا کرده اند.

طبق همین گزارش، رونالدو دوم مهرماه قطعا در مراسم اهدای جوایز بهترین های سال فیفا در لندن حاضر می شود؛ حتی با وجود اینکه شانس برنده شدن مودریچ بازهم بالاتر از او خواهد بود.