بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 29 فروردین 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال فیلادلفیا سیکسرز - بروکلین نتس

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

آغاز بازسازی ورزشگاه برنابئو از ماه دسامبر
شنبه, 17 شهریور 1397 ساعت 13:20
آغاز بازسازی ورزشگاه برنابئو از ماه دسامبر
بازسازی اساسی ورزشگاه برنابئو و تغییر مدل آن پس از گرفتن رضایت اعضای باشگاه رئال مادرید از چند ماه دیگر آغاز خواهد شد.

به گزارش "توپ 90"، سرانجام و پس از 4 سال تحقیق و مشاوره گرفتن از بهترین آرشیتکت های دنیا، تلاش برای گرفتن مجوز از شهرداری و تامین منابع مالی لازم، قرار است از ماه دسامبر، پروژه عظیم بازسازی ورزشگاه برنابئو آغاز شود.

در وبسایت باشگاه رئال مادرید امروز بیانیه ای منتشر شده که در آن فلورنتنیو پرز، به اطلاع اعضای باشگاه رسانده است که قرار است در جلسه 15 روز دیگر، جزئیات پروژه بازسازی برنابئو توضیح داده شود و از آنها مجوز برای اخذ وام کلان بانکی 35 ساله را بگیرد.

برنابئویی که قرار است به بدنه فلزی، سقف و نمایی فوق العاده مدرن مجهز شود، 574 میلیون یورو هزینه در پی خواهد داشت یعنی 174 میلیون یورو بیشتر از هزینه ای که 4 سال پیش تخمین زده می شد.

از 92 هزار اعضای باشگاه رئال مادرید 2200 نفر قالبیت رای دادن به پروسه گرفتن وام بانکی کلان را خواهند داشت و پرز امیدوار است که با گرفتن این مجوز، از ماه دسامبر، بازسازی برنابئو شروع شود. 

در این پروژه ابتدا قرار است فضای اطراف برنابئو گسترش پیدا کند. فضایی که در آن امکاناتی رفاهی برای هواداران فراهم خواهد شد و سپس نوبت به تعبیه سقف و نماسازی و .... خواهد رسید.