بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی منچستریونایتد 4 - لیدز 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

اسطوره چلسی، سوژه شبکه های اجتماعی (عکس)
شنبه, 17 شهریور 1397 ساعت 11:33
اسطوره چلسی، سوژه شبکه های اجتماعی (عکس)
به دلایل نامشخص، عکسهای فوتوشاپی فرانک لمپارد، اسطوره‌ی باشگاه چلسی و فوتبال انگلیس در شبکه‌های اجتماعی موجی جنجالی به راه انداخته.

به گزارش "توپ 90"، این موج فوتوشاپی از زمانی در شبکه‌های اجتماعی به راه افتاد که باشگاه چلسی عکسی از فرانک لمپارد منتشر کرد که او را به همراه یک مربی شخصی در حال دویدن در پارک مرکزی نیویورک نشان می‌داد. باشگاه چلسی اعلام کرده بود لمپارد قصد دارد در ماراتون نیویورک شرکت کند و برای همین در حال تمرین است.


بلافاصله بعد از انتشار این تصویر، موجی از تصاویر لمپارد درحالیکه تصویر او با فوتوشاپ از آن عکس جدا شده و در کنار تصاویر دیگر چسبانده شده بود تا تصاویری کمدی بوجود بیاورد، در شبکه‌های اجتماعی به راه افتاد.


در یکی از این تصاویر لمپارد در کنار اوسین بولت در حال عبور از خط پایان دوی صد متر دیده می شود. در تصویر دیگر لمپارد بر روی سطح ماه در کنار نیل آرمسترانگ فضانورد آمریکایی در حال دویدن است. تصویر دویدن لمپارد در کنار پاپ فرانسیس و دونالد ترامپ یکی دیگر از فوتوشاپهای جالبی است که در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌چرخد. انگلیسی‌ها ترزا می نخست‌وزیر این کشور را هم از این موج بی‌نصیب نگذاشته و عکس لمپارد در حال دویدن در کنار عکس او را مونتاژ کرده‌اند.


بعضی روزنامه‌های زرد انگلیسی مدعی شدند این اقدام از طرف خود لمپارد و برای جلب توجه انجام شده ولی لمپارد این ادعاها را تکذیب کرده و گفته با دیدن این تصاویر لذت برده و می‌خندد.