بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

شوت - 4 تیر 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی فنرباغچه 1 - وولفسبورگ 1 (بازی‌دوستانه)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

چرا لروی سانه اردوی آلمان را ترک کرد؟
شنبه, 17 شهریور 1397 ساعت 10:57
چرا لروی سانه اردوی آلمان را ترک کرد؟
ترک ناگهانی اردوی تیم ملی آلمان در آستانه‌ی بازی دوستانه‌ی این تیم درمقابل پرو از طرف لروی سانه ستاره‌ی منچسترسیتی، فوتبالدوستان را شگفت‌زده کرد و به گمانه‌زنی‌های بسیاری  دامن زد. 

به گزارش "توپ 90"، تیم ملی آلمان اعلام کرد که سانه به دلایل شخصی اردوی مانشافت را ترک کرده است. بعد از آن دیگر هیچ خبری درباره‌ی دلایل شخصی سانه اعلام نشد. این خبر به این علت بسیار مورد توجه قرار گرفت که در جریان جام جهانی روسیه، هر بار که تیم ملی آلمان بد نتیجه می‌گرفت منتقدین یواخیم لوو او را به خاطر دعوت نکردن لروی سانه سرزنش می‌کردند و البته اکثر کارشناسان معتقدند که حق با این منتقدین بوده و سانه می‌تواند برای تیم ملی آلمان مهره‌ی بسیار مفیدی باشد. 


برای همین دعوت دوباره‌ی سانه به تیم ملی آلمان از طرف یواخیم لوو کاملاً منطقی به نظر می‌رسید و فوتبالدوستان منتظر درخشش این مهاجم منچسترسیتی در ترکیب مانشافت بودند. تا اینکه بعد از بازی با فرانسه ناگهان از اردوی مانشافت خبر رسید که سانه اردوی تیم ملی را ترک کرده و فدراسیون فوتبال آلمان علت این اتفاق را دلایل شخصی اعلام کرد. 


بعد از شایعات بسیاری که در مورد مشکل پیدا کردن سانه با لوو یا بعضی از هم‌بازی‌هایش مطرح شد حالا به نظر می‌رسد این شایعات واقعیت نداشته و دلیل سانه برای ترک اردوی تیم ملی کشورش واقعاً شخصی بوده است.


چرا که روزنامه‌ی بیلد آلمان با انتشار خبری اختصاصی اعلام کرد که دلیل واقعی رفتن سانه از اردوی تیم ملی آلمان را می‌داند. به گفته‌ی بیلد دلیل شخصی سانه به نامزدش برمی‌گردد. او باردار بوده و به احتمال زیاد ظرف چند روز آینده فرزندش را به دنیا خواهد آورد. به همین علت است که سانه با اجازه گرفتن از یواخیم لوو اردوی مانشافت را ترک کرده تا بتواند در این لحظات حساس کنار خانواده‌اش باشد. 


به نظر می‌رسد این خبر بیلد، مخالفین فوتبال آلمان که منتظر شروع فصل جدیدی از تنش در اردوی تیم ملی این کشور بودند را ناامید کرده است. تیم ملی آلمان روز یکشنبه در یک بازی دوستانه به مصاف پرو خواهد رفت.