بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال فیلادلفیا سیکسرز - بروکلین نتس

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

راموس: فکر نمی‌کنم انریکه قصد اخراج من را داشته باشد
شنبه, 17 شهریور 1397 ساعت 08:53
راموس: فکر نمی‌کنم انریکه قصد اخراج من را داشته باشد
سرخیو راموس، کاپیتان تیم ملی اسپانیا تاکید کرد که لوئیس انریکه قصد ندارد او را از تیم ملی اسپانیا بیرون بیندازد.

به گزارش "توپ 90"، دو تیم انگلیس و اسپانیا امروز در اولین دیدارهای خود در لیگ ملت‌های اروپا به مصاف یکدیگر خواهند رفت و سرخیو راموس در کنفرانس خبری این بازی شرکت کرده بود. این تقابل اولین حضور انریکه روی نیمکت اسپانیا خواهد بود. در حالی که راموس و انریکه پیش از این تحت عنوان کاپیتان رئال و سرمربی بارسا مقابل یکدیگر قرار گرفته بودند، برخی معتقد بودند که فدراسیون قصد دارد از انریکه برای بیرون انداختن راموس استفاده کند، موضوعی که توسط کاپیتان رئال رد شد.

او گفت:" من شخصا انریکه را نمی‌شناختم. ما فقط از تقابل هایمان در سطح باشگاه با هم آشنا بودیم. اولین ارتباط ما با او نمی‌توانست بهتر از این باشد، اوضاع خیلی خوب بود و همه چیز بسیار مثبت پیش رفت. بر خلاف آنچه مردم فکر می‌کنند که دو نفر با شخصیت قوی ممکن است با هم به مشکل بخورند، ولی من فکر می‌کنم با افرادی که مقتدر هستند بهتر کار می‌کنم. ما هدفی یکسان داریم و آن بازگرداندن تیم ملی اسپانیا به صدر است. به عنوان کاپیتان، از مربی جدید استقبال کردم. امیدوارم که بتوانیم ایده های او را در زمین پیاده کنیم."

راموس در پاسخ به این سوال که آیا فدراسیون، انریکه را برای بیرون انداختن او به تیم ملی آورده گفت:" نه، اصلا اینطور نیست. من این نظر را ندارم. بخشی از مطبوعات سعی کردند چنین چیزی را القا کنند ولی ما هر دو بسیار با شخصیت هستیم. تیم ملی ما را کنار هم قرار داده بنابراین ما هدفی یکسان داریم. من احساس قدرت می‌کنم، بسیار امید دارم و می‌خواهم به پیروزی با تیم ملی اسپانیا ادامه دهم. فقط می‌توانم از مربی جدید تعریف و تمجید کنم."