بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بسکتبال بوستون سلتیکس - ایندیانا پیسرز (بازی دوم)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

نبی کیتا: بهترین‌های دنیا هم مقابل ژابی آلونسو کم می‌آورند
شنبه, 17 شهریور 1397 ساعت 08:45
نبی کیتا: بهترین‌های دنیا هم مقابل ژابی آلونسو کم می‌آورند
نبی کیتا، ستاره‌ی این روزهای لیورپول و ستاره‌ی سابق لایپزیش فاش کرد که رویارویی با ژابی آلونسو در بازی‌های تیمش مقابل بایرن مونیخ برای او چقدر دشوار بوده است.

به گزارش "توپ 90"، نبی کیتا که این روزها به یکی از ستاره‌های مهم باشگاه لیورپول تبدیل شده در دو فصل حضور در بوندس‌لیگا که با پیراهن لایپزیش به میدان می‌رفت، به خصوص در فصل اول حضورش، از طرف اکثریت قریب به اتفاق کارشناسان آلمانی به عنوان یکی از بهترین هافبک‌های بوندس‌لیگا شناخته می‌شود. کیتا به خصوص در فصل اول حضورش در لایپزیش که این تیم بعد از بایرن مونیخ مقام دوم لیگ را بدست آورد فوق‌‌العاده درخشان بود. کیتا در اولین  فصل حضورش در لایپزیش هشت گل به ثمر رساند و هشت پاس گل داد تا مورد توجه باشگاه‌های بزرگ اروپایی قرار گیرد. یورگن کلوپ از همان روزها به شدت به دنبال جذب این هافبک فوق‌العاده‌ی لایپزیش بود و در نهایت به هدف خود رسید. 


مجله‌ی اشپورت‌بیلد به نقل از وبسایت باشگاه لیورپول، مصاحبه‌ی کیتا با این سایت را پوشش داده. نبی کیتا می‌گوید در روزهای حضور در بوندس‌لیگا روزهای خوبی داشته اما در عین حال نام فوتبالیستی که در آلمان، دوست داشته هر چه کمتر در مقابلش بازی کند را هم فاش کرده. او کسی نیست جز ژابی آلونسو بازیکن بایرن مونیخ.  


کیتا در مصاحبه‌ی خود گفت:" وقتی در مقابل بایرن بازی می‌کردیم ژابی آلونسو همیشه برای من دردسر درست می‌کرد. او فوق‌العاده باتجربه بود و مرا به زحمت می‌انداخت. مطمئن باشید بهترین بازیکنان دنیا هم در مقابل ژابی آلونسو به دردسر می‌افتند. طوری که او شکل و شمایل بازی‌اش را عوض می‌کند باعث می‌شود حریفش دائم نیاز به دویدن داشته باشد. در عین حال آلونسو فوق‌العاده باهوش است"