بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 1 مرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بارسلونا 1 - چلسی 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

مارتینز: هازارد الگوی همه بازیکنان است
شنبه, 17 شهریور 1397 ساعت 08:11
مارتینز: هازارد الگوی همه بازیکنان است
روبرتو مارتینز، سرمربی تیم ملی بلژیک پس از پیروزی 4-0 تیمش مقابل اسکاتلند، مدعی شد که ادن هازارد استانداردها را برای تیم ملی کشورش تعیین می‌کند.

به گزارش "توپ 90"، بلژیک شب گذشته به مصاف اسکاتلند رفت و موفق شد با نتیجه 4-0 حریف را در هم بکوبد. هازارد نمایش بسیار خوبی در این بازی داشت و توانست پس از لوکاکو، گل دوم تیمش را به زیبایی به ثمر برساند و یک پاس گل نیز برای باتشوایی ارسال کرد.مارتینز در پاسخ به سوالات در این رابطه که آیا هازارد دربازی های دوستانه بیش از حد تلاش می‌کند، مدعی شد که ستاره تیمش یک الگو برای بازیکنان است.

او گفت:" من این موضوع را منفی ارزیابی نمی‌کنم. او در حال حاضر شرایط خوبی دارد و فرم خوبی را پیش می‌برد. وقتی شما کاپیتان هستید، استانداردها را تعیین می‌کنید. وقتی وارد زمین فوتبال می‌شوید و تمام تلاشتان را نمی‌کنید، اوضاع خطرناک می‌شود. هازارد انتظارات شما از یک کاپیتان را برآورده می‌کند. فکر نمی‌کنم تلاش او برای پیدا کردن فضاها و موقعیت سازی، مشکلی داشته باشد."

مک لیش، سرمربی اسکاتلند که چهارمین شکست در 5 بازی اش پس از بازگشت به اسکاتلند را تجربه می‌کرد پس از بازی گفت:" اشتباهات باعث شد تا ضربه بخوریم. در نیمه اول خوب کار کردیم ولی اشتباهاتی که داشتیم باعث شد که گل بخوریم و ببازیم."