بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 27 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی هافن هایم 1 - بایرن مونیخ 3 (دبل گورتزکا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

انریکه: سرخیو راموس یک فرد برگزیده است
جمعه, 16 شهریور 1397 ساعت 22:30
انریکه: سرخیو راموس یک فرد برگزیده است
لوئیس انریکه، سرمربی تیم ملی اسپانیا، با تحسین سرخیو راموس، کاپیتان تیمش، او را یک فرد برگزیده توصیف کرد.

به گزارش "توپ 90"، اسپانیا فردا شب در اولین دیدارش در لیگ ملت های اروپا مقابل انگلیس قرار خواهد گرفت و لوئیس انریکه که به تازگی هدایت لا روخا را برعهده گرفته، برای اولین بار در ومبلی روی نیمکت این تیم خواهد نشست.

هرچند بعد از جام جهانی بازیکنانی مانند آندرس اینیستا و جرارد پیکه از بازی های ملی خداحافظی کردند اما انریکه خوشحال است که همچنان راموس را در اختیار دارد.

او به خبرنگاران گفت:" کاپیتان تیم ملی بودن، در حالی که بازیکنان تراز اول زیادی در تیم هستند، نشان می دهد که شما بازیکنی هستید که از لحاظ شخصیتی، در بالاترین سطح قرار دارید.  وقتی راموس را در مسابقه می بینید، می فهمید که او یک فرد برگزیده است و خودش هم این را می داند.

او در هر شرایطی، یک رهبر فوق العاده است و من از بودن او در تیم خوشحالم. من انتظارات بسیار بالایی دارم اما در این مورد، او فراتر از انتظارات من است."

انریکه همچنین از شرایط تیمش در آستانه دیدار مقابل انگلیس بسیار راضی است:" هفته فوق العاده ای بود. نمی توانم بیش از این منتظر بازی باشم. در مورد ترکیب اصلی بازی فردا تردیدی ندارم اما به خاطر چیزهایی که در تمرینات دیدم، به شکل خوبی سورپرایز شدم.

من نگرشی فوق العاده از بازیکنان دیدم. خوش بین هستم و از اینکه می بینم آنها رقابت می کنند، هیجان زده ام."