بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 4 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی غنا 2 - بنین 2 (جام ملتهای آفریقا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

اعتراف گریزمان: رد پیشنها بارسلونا دشوار بود
جمعه, 16 شهریور 1397 ساعت 19:03
اعتراف گریزمان: رد پیشنها بارسلونا دشوار بود
آنتوان گریزمان، ستاره 27 ساله و فرانسوی دلایل خود برای ماندن در اتلتیکومادرید را تشریح کرد.

به گزارش "توپ 90"، در هفته های منتهی به آغاز جام جهانی بسیاری در انتظار رسمی شدن انتقال آنتوان گریزمان به بارسلونا بودند اما او در نهایت با انتشار یک فیلم از تصمیم خود برای رد این پیشنهاد و ماندن در اتلتیکومادرید خبر داد.

گریزمان گفت: "زمانی که در خانه رفتاری توام با عشق می بینید جدایی برای شما دشوار خواهد شد. در باشگاه اتلتیکومادرید، آنها همه کار از جمله تلاش برای جذب بازیکنان بزرگ و ایجاد یک تیم باکیفیت را انجام دادند تا من احساس خوبی داشته باشم و حالا من خودم را یکی از پایه ها و قطعات مهم این پازل می دانم و همین مسئله باعث شد تصمیم بگیرم در اتلتیکومادرید باقی بمانم.

رد کردن پیشنهاد تیمی مانند بارسلونا بسیار دشوار بود اما اتلتیکومادرید مانند خانه من است و من اینجا احساس خوبی داشته و می خواهم کارهایی بزرگ انجام دهم."

عملکرد گریزمان در سال 2018: "ما می دانیم که نام مسی و کریستیانو رونالدو همیشه در بین بهترین ها وجود دارد. از مرحله یک هشتم سال گذشته لیگ اروپا و یک چهارم جام جهانی، فکر می کنم بازیکن مهمی بوده ام و همیشه در لحظات کلیدی نقش آفرینی کردم، بنابراین امسال من نقش کوچکی ایفا کردم."