بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

نود - 25 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اینتر - لوگانو (دوستانه باشگاهی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

انتقاد رومرو از بایگانی شدن شماره 10 مسی
جمعه, 16 شهریور 1397 ساعت 17:47
انتقاد رومرو از بایگانی شدن شماره 10 مسی
با غیبت لیونل مسی در بازی های دوستانه پیش روی آرژانتین، پیراهن شماره 10 او نیز به طور موقت بایگانی شد.

به گزارش "توپ 90"، آرژانتین بعد از حذف از مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی 2018، با دو بازی دوستانه مقابل گواتمالا و کلمبیا به صحنه بازمی گردد. یکی از اتفاقات مهم پیرامون تیم ملی آرژانتین، غیبت موقت لیونل مسی است که تصمیم گرفته فعلا تیم ملی را همراهی نکند. اما در نبود وی نیز قرار نیست بازیکنی پیراهن شماره 10 را بپوشد.

با اعلام لیونل اسکالونی، سرمربی موقت آلبی سلسته پیراهن شماره 10 تیم ملی آرژانتین در این دو بازی را هیچ بازیکنی به تن نخواهد کرد.

 

 

 

 

رومرو، گلر اول آرژانتین که برای منچستریونایتد بازی می کند، با این مساله موافق نیست. او به تیک اسپورتس گفت:« شماره 10 تیم ملی نباید بایگانی شود. نمی فهمم چرا نباید در دو بازی پیش رو از این پیراهن استفاده شود و این قضیه را درک نمی کنم. در تمام بازی های دوستانه، این پیراهن باید در دسترس باشد و شاید اکنون به دلایلی بایگانی شده باشد.»

 

رومرو در مورد مسی گفت:«  وقتی لئو برگردد، طبیعتا پیراهن شماره 10 به او خواهد رسید و هیچکس نمی تواند در این مورد تردید کند. او شماره 10 و کاپیتان ماست ولی الان لئو نیست و پیراهن شماره 10 در دسترس است. دو بازی دوستانه در پیش داریم پس باید یک بازیکن آن را به تن کند.»