بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 2 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بنفیکا 6 - ماریتیمو 0 (دبل ژوائو فلیکس)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ساری: از تلویزیون فهمیدم از ناپولی اخراج شدم
جمعه, 16 شهریور 1397 ساعت 10:53
ساری: از تلویزیون فهمیدم از ناپولی اخراج شدم
مائوریزیو ساری، سرمربی چلسی تایید کرد که اخراج خود از ناپولی را از اخبار تلویزیون متوجه شده است.

به گزارش "توپ 90"، ساری در تابستان هدایت چلسی را برعهده گرفت و شروع خوبی در لیگ برتر داشت. اما او در سری آ نیز نتایج خوبی کسب کرده است و فصل گذشته رکورد امتیازات تاریخ ناپولی را شکست ولی تیمش پس از یوونتوس دوم شد. او از باشگاه درخواست زمان کرده بود تا راجع به آینده اش تصمیم گیری کند ولی ناپولی در همین حین، کارلو آنچلوتی را به عنوان سرمربی جدید انتخاب کرد. سپس، پس از به جریان افتادن یک پرونده قضایی، در نهایت تصمیم گرفت که قرارداد ساری را فسخ کرده و او را برای حضور درانگلیس آزاد کند.

ساری در مصاحبه با روزنامه ایل ماتینو گفت:" بله ، اینکه من از تلویزیون متوجه شدم دیگر سرمربی ناپولی نیستم حقیقت دارد. شک و شبهاتی داشتم که البته منطقی بود ولی بندی در قرارداد بود که من آن را  نمی‌خواستم. در آن زمان محترمانه نبود. حالا امیدوارم که آنچلوتی بتواند به چیزی که من به آن نزدیک شدم برسد."

 با وجود انتقادات تندی که از سوی دی لورنتیس، رئیس ناپولی علیه ساری مطرح شده ولی ساری چنین نظری راجع به رئیس سابقش ندارد. او گفت:" از او خیلی ممنونم زیرا به من فرصت داد سرمربی ناپولی شوم."

موضوع جنجالی دیگر، انتقال ایگواین به یووه در سال 2016 بود که حساسیت های بسیاری به همراه داشت ولی ساری ایگواین را خائن نمی‌داند. او گفت:" ایگواین خائن نیست و به کسی خیانت نکرده است. مشکل او با شخص رئیس باشگاه بود."