بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 4 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی غنا 2 - بنین 2 (جام ملتهای آفریقا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

واکنش رئیس فدراسیون اسپانیا به موضوع اخراج لوپتگی
جمعه, 16 شهریور 1397 ساعت 10:23
واکنش رئیس فدراسیون اسپانیا به موضوع اخراج لوپتگی
لوئیس روبیالس، رئیس فدراسیون اسپانیا مدعی شد که موضوع خولن لوپتگی به اتمام رسیده و تیم ملی اسپانیا حالا در دوران انریکه قرار دارد.

به گزارش "توپ 90"، لوپتگی که اسپانیا را برای جام جهانی آماده کرده بود، در فاصله 2 روز مانده به شروع رقابت ها به عنوان سرمربی رئال مادرید انتخاب شد. این موضوع باعث عصبانیت مسئولین فدراسیون اسپانیا و اخراج لوپتگی در آستانه شروع رقابت ها همراه بود. فرناندو ایه رو به عنوان سرمربی اسپانیا انتخاب شد و در مرحله یک هشتم با شکست مقابل روسیه از دور رقابت ها کنار رفت. حال روبیالس نسبت به موضوع لوپتگی واکنش نشان داد.

او گفت:"ما با صلابت و صداقت با موضوع رفتار کردیم و حالا ورق را برگردانده ایم. حالا در دوره لوئیس انریکه هستیم و خوشحالیم. نمی‌توانیم بگوییم که جام جهانی یا یورو را می خواهیم ولی مطمئنیم که به تیم ملی کشورمان افتخار خواهیم کرد. تصمیماتی باید گرفته شود و مثل همیشه آسان نیست ولی باید رو به جلو برویم."

درگیری فعلی رویبالس با خاویر تباس، رئیس لالیگا است که قصد دارد برخی از دیدارهای لالیگا را در آمریکا برگزار کند. در حالی که بسیاری از تیم‌ها مخالف این تصمیم هستند، حال روبیالس نیز با این موضوع مخالفت کرد.

او گفت:" می‌خواهم محترمانه رفتار کنم. برخلاف تباس که احترامی برای فدراسیون ما قائل نیست. او با همه راجع به این موضوع صحبت می‌کند به جز افرادی که باید با آنها صحبت کنند. متوجه شدم که سازمان لیگ موضوعی را تصویب کرده ولی به ما اطلاعی ندادند. این یعنی بی احترامی. من قراردادی ندیده ام و نمی‌توانم چیزی بگویم ولی جیانی اینفانتینو، رئیس فیفا می‌خواهد از رقابت های داخلی هر کشور مراقبت کند و بردن رقابت های داخلی به کشوری دیگر، درست نیست."