بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 5 آبان 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی غنا 2 - بنین 2 (جام ملتهای آفریقا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

نیمار: مسئولیتی دو چندان بر دوش من است
جمعه, 16 شهریور 1397 ساعت 08:53
نیمار: مسئولیتی دو چندان بر دوش من است
نیمار، ستاره تیم ملی برزیل مدعی شد که از وقتی کاپیتانی این تیم را برعهده گرفت، مسئولیتی دو چندان بر دوش او قرار داده شد.

به گزارش "توپ 90"، تیته در آستانه دیدار تیمش مقابل آمریکا در نیوجرسی اعلام کرد که نیمار کاپیتان ثابت تیم ملی برزیل خواهد بود. در طول جام جهانی، بازوبند کاپیتانی بین با تجربه های سلسائو می‌چرخید ولی حالا به نظر نیمار به عنوان کاپیتان ثابت انتخاب شده ولی او از مسئولیت های زیاد این عنوان صحبت کرد.

او گفت:" فکر می‌کنم هیچکس در اینجا حتی نزدیک به زندگی که من در المپیک تجربه کردم را تجربه نخواهد کرد، همینطور پس از جام جهانی. خیلی ها از من انتقاد کردند، خیلی چیزهای منفی علیه من مطرح شد و من هم در آن موقع برای صحبت کردن آماده نبودم. بنابراین وقتی اوضاعم خوب نیست، ترجیح می‌دهم ساکت باشم زیرا سکوت بهترین پاسخ است.

خیلی حرفی راجع به انتقادات ندارم. من کسی هستم که اگر 11 بار توپ دریافت کنم، 10 بار به سمت حریف می‌روم. فکر می‌کنم اگر من را نزنند، اجازه نمی‌دهند پاس بدهم. نمی‌توانم از آنها درخواست کنم «ببخشید اجازه بدهید من گل بزنم». در طول جام جهانی خطاهای زیادی روی من شد ولی این اتفاقی بود که رخ داد."