بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 27 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال کلیولند کاوالیرز - پورتلند بلیزرز

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

آرئولا: تحت فشار قرار گرفتیم ولی نباختیم
جمعه, 16 شهریور 1397 ساعت 09:25
 آرئولا: تحت فشار قرار گرفتیم ولی نباختیم
آلفونس آرئولا دروازه‌بان شماره‌ی یک جدید فرانسه اعتراف کرد که تیم ملی این کشور در مراحل پایانی جدال دیشبش با آلمان که با تساوی بدون گل به پایان رسید، به مشکل برخورده بوده. 

به گزارش "توپ 90"، آرئولا دروازه‌بان پاری سن ژرمن در یک ساعت اول بازی با آلمان در چهارچوب رقابتهای لیگ ملتها کار چندانی نداشت اما بعد از آن به شدت فعال شده و با سیوهای درخشان خود در مقابل ضربات مارکو رویس، متس هوملس و توماس مولر، در کسب تساوی برای فرانسه یکی از مهمترین نقش‌ها را داشت. و البته مهمترین سیو آرئولا بدون شک نجات دادن دروازه‌ی فرانسه در مقابل هجوم ماتیاس گینتر بود. 


آرئولا بعد از بازی در مصاحبه به تلویزیون اکیپ گفت:" این اولین بازی من برای تیم ملی فرانسه بود و از اینکه توانستم اینطور شروع کنم خیلی خوشحالم. هر چند ترجیح می‌دادم اولین بازی‌ام با پیروزی به پایان برسد". 


آرئولا گفت:" من در تمام طول مسابقه تمرکز خودم را حفظ کردم. ما در نهایت نباختیم. این خیلی خوب است. بله من در نیمه‌ی دوم خیلی فعال بودم. بله، آنها ما را تحت فشار گذاشته بودند. ولی ما از بازی خودمان خوشحالیم و می‌دانم که از این مسابقه درسهای خوبی می‌گیریم. ما در مقابل یک تیم خوب دچار مشکل شدیم. تیمی که بعد از ناکامی در جام جهانی به دنبال گرفتن انتقام است. ولی ما باید به خودمان فکر کنیم و قوی بمانیم".