بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه مسابقه مجتبی عابدینی در رقابتهای شمشیربازی بوداپست

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

اگر زیدان می ماند، قطعا از رئال می رفتم
پنجشنبه, 15 شهریور 1397 ساعت 14:28
اگر زیدان می ماند، قطعا از رئال می رفتم
دنی سبایوس بدون شک یکی از بازیکنانی بود که فصل گذشته با بی مهری زیدان نتوانست ارزش هایش را به اثبات برساند.

به گزارش "توپ 90"، سبایوس که پس از چند فصل درخشان با بتیس مورد توجه رئال و بارسا قرار گرفته بود، سرانجام پس از حرف و حدیث های بسیار راهی رئال شد اما در میان تعجب با بی اعتمادی زیدان تمام فصل را روی نیمکت نشست و در معدود بازی هایی فرصت بازی پیدا کرد.

سبایوس که با آمدن لوپتگی، اعتماد از دست رفته را بازیافته، اکنون به تیم ملی اسپانیا نیز دعوت شده است. او در محل اردوی لاروخا به خبرنگاران گفت:« اینکه چرا مورد بی مهری زیدان قرار گرفتم را باید از خودش بپرسید. من سخت تلاش می کردم و همان کاری را می کردم که زیدان می خواست ولی در یک مقطع از فصل دیگر متوجه شدم که رسیدن به ترکیب اصلی، غیرممکن است. دو گل در زمین آلاوس زدم ولی در بازی بعدی برابر دورتموند فقط یک دقیقه بازی کردم. 15 امتیاز با بارسا فاصله داشتیم و زیدان حتی در بازی های تشریفاتی هم به من میدان نمی داد. 

در ژانویه یک مربی اختصاصی استخدام کردم تا ریتم خودم را حفظ کنم چون نه یکشنبه ها و نه چهارشنبه ها به من بازی نمی رسید. بدون شک اگر زیدان در رئال می ماند، من به تیمی دیگر می رفتم. حالا با آمدن لوپتگی، همه چیز متفاوت شده است. او سیستم رئال را تغییر داده بود تا بتواند بازیکنان مورد علاقه اش را در زمین بگذارد و بیش از همه من بودم که ضرر کردم.»