بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 5 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ختافه 0 - رئال مادرید 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

هدیه مانژوکیچ به عکاس خوش‌شانس جام جهانی (عکس)
پنجشنبه, 15 شهریور 1397 ساعت 17:23
هدیه مانژوکیچ به عکاس خوش‌شانس جام جهانی (عکس)
پس از گل دوم کرواسی به انگلیس در نیمه نهایی جام جهانی که توسط مانژوکیچ به ثمر رسید و منجر به فینالیست شدن کروات ها شد، شاهد اتفاقی جالب و کم سابقه بودیم.

به گزارش "توپ 90"، بعد از گل ماریو مانژوکیچ به انگلیس هنگامی که بازیکنان کرواسی برای شادی به سمت هواداران خود در گوشه استادیوم رفتند، ازدحام بیش از حد باعث شد آنها باعث زمین خوردن یکی از عکاسان کنار زمین بشوند. اما این عکاس حتی بعد از زمین خوردن هم به کار خود ادامه داده و از زاویه ای منحصر به فرد تصاویر شادی و فریادهای بازیکنان تیم ملی کرواسی را به ثبت رساند تا شاید یکی از دیدنی ترین تصاویر جام های جهانی از منظر یک عکاس زمین خورده ثبت بشود.

البته بعد از لحظاتی مانژوکیچ به این عکاس کمک کرد از زمین بلند شده و در جایگاه خود کنار خط مستقر شود. یوری کورتز، عکاس السالوادوری آژانس AFP بی شک خوش شانس ترین عکاس جام جهانی 2018 بود.

کورتس سپس از سوی کروات‌ها به کرواسی دعوت شد و امروز با انتشار عکسی در فضای مجازی اعلام کرد که به این کشور منطقه بالکان سفر کرده است. در آنجا هم ماریو مانژوکیچ و هم لوکا مودریچ از او و خانواده‌اش استقبال و پیراهنی به این عکاس سالوادوری تقدیم کردند که روی آن نوشته شده بود: امیدوارم از سفر به کرواسی در کنار خانواده‌ات لذت ببری.