بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

شوت - 4 تیر 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بنفیکا 3 - گوادالاخارا 0 (اینترنشنال کاپ)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

تنش لفظی ایسکو با یک خبرنگار در کنفرانس خبری
پنجشنبه, 15 شهریور 1397 ساعت 17:10
تنش لفظی ایسکو با یک خبرنگار در کنفرانس خبری
ستاره رئال مادرید در نشست خبری امروز خود پاسخ تندی به یک خبرنگار داد.

به گزارش "توپ 90"، تیم ملی اسپانیا این روزها خود را برای دو بازی برابر کرواسی و انگلیس در لیگ ملت های اروپا مهیا می کند. ایسکو، ستاره رئالی لاروخا در نشستی خبری در کمپ لاس روساس شرکت کرد و پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد. 

او در پاسخ به سوالی در مورد تفاوت بین لوئیس انریکه(سرمربی جدید) و لوپتگی گفت:« انریکه را همه می شناسیم. او مربی با شخصیتی است و افتخارات بزرگی در دوران فوتبال و مربیگری دارد. فلسفه فوتبالی او با لوپتگی مشابه است اما تفاوت هایی اندک نیز بین شان وجود دارد که این تفاوت ها البته تغییری را در سبک بازی تیم ملی باعث نمی شوند.

ایده فوتبالی هر دو مشابه است. انریکه تازه کارش را شروع کرده و تمرینات زیادی را با او پشت سر نگذاشته ایم. باید هر چه زودتر خودمان را با تفکراتش وفق دهیم و به شخصه از شروع دورانی جدید در تیم ملی خوشحال هستم.»

در بخشی از این نشست، دیگو تورس، خبرنگار ال پائیس از ایسکو سوالی در مورد پست بازی اش در تیم ملی مطرح کرد که با پاسخ تندی روبرو شد. ایسکو گفت:« به تو جوابی نخواهم داد چرا که هرچه بگویم تو آنچه که دوست داری را منعکس می کنی. از تو می خواهم که سعی کنی کمتر تیم ملی را با گزارشاتت آزرده خاطر کنی. ما در زمین کارمان را انجام خواهیم داد و نیازی به افرادی مثل تو نداریم که هدفی جز آسیب زدن به تیم ملی ندارند.»

لازم به ذکر است که این خبرنگار در روزهای جام جهانی با انتشار گزارشاتی در مورد تنش و جو منفی میان بازیکنان تیم ملی اسپانیا، بسیار خبرساز شده بود.