بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

نود - 31 مرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ولورهمپتون 3 - تورینو 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

کلوپ جلو و پشت دوربین یک نفر است
چهارشنبه, 23 مرداد 1398 ساعت 21:22
کلوپ جلو و پشت دوربین یک نفر است
جیمز میلنر، مدافع هافبک باتجربه لیورپول در مورد ویژگی های رفتاری یورگن کلوپ صحبت کرد.

به گزارش "توپ 90"، امشب لیورپول در شرایطی در سوپرکاپ اروپا به مصاف چلسی خواهد رفت که آنها 14 سال پیش در همین استانبول، بازگشتی فراموش نشدنی برابر میلان را رقم زده و فاتح لیگ قهرمانان شدند. حالا جیمز میلنر ابراز امیدواری کرد آنها یک بار دیگر بتوانند در این شهر برای لیورپول یک جام دیگر به ارمغان آورند.

جیمز میلنر گفت: "من در آن زمان یعنی فینال سال 2005 در استانبول بازیکن لیورپول نبودم اما آنها بازگشتی بزرگ را رقم زده و قهرمان اروپا شدند. اما من تا به حال داستان های زیادی در مورد حال و هوای هواداران در آن فینال شنیده ام و این باعث می شود شما بیشتر حس کنید عضو چنین باشگاهی هستید و تلعق خاطر شما بیشتر شود. بازگشت به استانبول یادآور خاطرات خوب برای هواداران است و من امیدوارم ما اینجا موفق به فتح یک جام دیگر شویم.

همانطور که خودتان هم احتمالا می دانید، مهم ترین ویژگی یورگن کلوپ این است که او همانی است که همه می بینند. اینگونه نیست که کلوپ در مقابل دوربین با آنچه در واقعیت می بینید تفاوت داشته باشد. با بازیکنان صادق است و همیشه کنار آنهاست و این انرژی او هنگام افت و ناامیدی برای ما بسیار مهم است."