بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 31 مرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ولورهمپتون 3 - تورینو 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

مصدومیت رونالدو جدی نیست
چهارشنبه, 23 مرداد 1398 ساعت 19:27
مصدومیت رونالدو جدی نیست
کرسیتیانو رونالدو، ستاره 34 ساله یوونتوس دچار مصدومیتی جزئی شده است.

 

به گزارش "توپ 90"، همه سالی مسابقه ای تحت عنوان دیدار خانوادگی یوونتوس در شهر تورین برگزار می شود و کرسیتیانو رونالدو، ستاره پرتغالی یوونتوس در این دیدار غایب است. باشگاه یوونتوس ساعتی قبل اعلام کرد رونالدو مشکلاتی جزئی در عضله ران چپ داشته و طی چند روز آینده به تنهایی تمرینات خود را پیگیری خواهد کرد.

بسیاری از هواداران یوونتوس برای تماشای بازی ستاره پرتغالی بلیت این دیدار را تهیه کرده بودند و حالا با مصدومیت رونالدو، آنها نمی توانند بازیکن محبوب خود را ببینند. مشابه همین اتفاق مدتی قبل نیز رخ داد و رونالدو در دیدار تدارکاتی یوونتوس مقابل تیم منتخب لیگ کره جنوبی نیز غایب بود.

فصل جدید سری A با دیدار یوونتوس مقابل پارما در تاریخ 24 آگوست آغاز می شود و بیانکونری امیدوار است رونالدو تا آن مقطع بهبود یافته و بتواند در اولین هفته برای تیمش به میدان برود. یوونتوس در هشت فصل اخیر موفق به کسب عنوان قهرمانی شده و امیدوار به دفاع دوباره از عنوان خود در فصل پیش رو است. این بازی دوستانه هر تابستان بین تیم اول یوونتوس و تیم پریماورا انجام می شود و هواداران به صورت خانوادگی و در فضای مفرح به تماشای این بازی می نشینند.