بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 3 شهریور 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی پاری سن ژرمن 4 - تولوز 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

کیت سوم بهتر از لباس اصلی آمد پدید!
یکشنبه, 30 تیر 1398 ساعت 19:30
کیت سوم بهتر از لباس اصلی آمد پدید!
با نزدیک شدن به آغاز فصل جدید و رونمایی از پیراهن های فصل بعد مشخص شده که تیم های بزرگ اروپایی از رنگ های متفاوتی برای طراحی لباس های دوم و سوم خود استفاده کرده اند.


به گزارش "توپ 90"، یکی از اتفاقات جذاب در تابستان های حوصله سر بر و بدون فوتبال، تماشای رونمایی از لباس تیم های بزرگ خصوصا البسه دوم و سوم آنهاست. معمولا به دلیل احترام به فلسفه باشگاه، تیم های نامدار ناگزیرند در طراحی لباس های اصلی خود به اتودهای سنتی رجوع کنند و در بیشتر موارد تغییرات آنچنانی مورد قبول هواداران قرار نمی گیرد.

به عنوان مثال سال قبل هواداران بایرن مونیخ به قدری نسبت به استفاده از رنگ های تیره در لباس اول این تیم اعتراض کردند که باشگاه مجبور شد رسما اعلام کند از فصل بعد تنها از 2 رنگ سنتی سفید و قرمز در لباس اول بهره خواهد برد. همچنین لباس این فصل یوونتوس که به دو نیمه سفید و مشکی تقسیم شده و یا طرح شطرنجی بارسلونا، به زعم برخی هواداران متعصب این تیم متناقض با فلسفه این 2 باشگاه بوده است.

اما در مورد لباس های دوم و سوم، دست طراحان برای استفاده از طرح های جدید باز است و معمولا برای بازاریابی بیشتر و افزایش فروش، از طرح های متفاوتی استفاده می شود.

لیورپول به عنوان قهرمان اروپا طرحی جالب را برای پیراهن های فصل آینده اش انتخاب کرد. طرح " فانتوم بلک" که تیم هیجان انگیز یورگن کلوپ را برای حریفان ترسناک تر می کند.

نایک در چند فصل اخیر پیراهن های ذخیره جالبی برای اتلتیکو مادرید طراحی کرده است. پیراهن های خارج از خانه این فصل این تیم هم مشکی است که لوگوی باشگاه و نایکی با رنگ قرمز، جلوه خاصی به آن داده است.

چند روز قبل منچسترسیتی از لباس متفاوت خود که ترکیبی از دو رنگ متفاوت زرد فسفری و قرمز هلویی بود رونمایی کرد که بسیار مورد توجه هم قرار گرفت.

 

 

بارسلونا این فصل برای لباس دوم خود گریزی به گذشته زده و از طراحی قدیمی خود و بهره گیری از رنگ های پرچم ایالت کاتالونیا، لباس زیبایی به بازار ارائه داده است.

 

 

رئال مادرید در سال های اخیر بارها از رنگ های تیره بهره برده و امسال نیز لباس دوم آنها به رنگ سرمه ای بوده که بسیار مورد توجه نیز قرار گرفته است.

 

 

بایرن مونیخ امسال از طراحی کم ریسک تری استفاده کرده و از رنگ سفید برای لباس دوم خود بهره برده است.

 

 

اما اینترمیلان امسال متفاوت ظاهر شده و از رنگ سبز نعنایی برای طراحی البسه خود بهره برده که سر و صدای فراوانی در بازار ایجاد کرده است.

 

 

مرسی سایدی ها نیز امسال طراحی ساده ای برای لباس دوم در نظر گرفته و از رنگ سفید استفاده کرده اند.

 

 

آ.اس رم طرحی سنتی در انداخته و گریزی به تاریخ زده و طراحی روی لباس آن نمایشی از خدای آسمان ها در رم باستان بوده است.

 

 

شیاطین سرخ از رنگ صورتی برای لباس دوم خود بهره گرفته اند که به شدت مورد بحث در رسانه های اجتماعی قرار گرفته است.

 

 

آرسنال مانند بسیاری از فصول از رنگ زرد برای لباس دوم استفاده کرده و رنگ مشکی، لباس دوم دورتموند را تشکیل داده است.