بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 27 مرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ولورهمپتون 3 - تورینو 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

رسمی؛ آغاز تحقیقات برای انتقال گریزمان به بارسلونا
شنبه, 29 تیر 1398 ساعت 17:20
رسمی؛ آغاز تحقیقات برای انتقال گریزمان به بارسلونا
فدراسیون فوتبال اسپانیا اعلام کرد تحقیقات در مورد انتقال آنتوان گریزمان به بارسلونا را آغاز کرده است.

به گزارش "توپ 90"، چند روز قبل و بعد از کش و قوس های فراوان در نهایت انتقال آنتوان گریزمان، ستاره فرانسوی و 28 ساله اتلتیکومادرید به بارسلونا نهایی شد اما اعتراض شدید باشگاه مادریدی باعث شد فدراسیون فوتبال اسپانیا تصمیم به بررسی این پرونده بگیرد.

در واقع باشگاه بارسلونا با پرداخت بند آزادسازی 120 میلیون یورویی قرارداد گریزمان با اتلتیکومادرید این بازیکن را جذب کرد و این اتفاق در شرایطی رخ داد که این رقم تا چند هفته قبل از پرداخت بارسلونا 200 میلیون یورو بود و اتلتیکومادرید به همین موضوع معترض است.

اتلتیکومادرید ادعا می کند بارسلونا از ماه مارس و کوران رقابت دو تیم در فتح لالیگا و همچنین بازی های حساس اتلتیکو در لیگ قهرمانان برابر یوونتوس اقدام به توافق با گریزمان کرده است. به همین دلیل باید رقم قبلی بند آزادسازی یعنی 200 میلیون یورو را پرداخت کند و 80 میلیون دیگر باید از سوی بارسلونا به اتلتیکومادرید داده شود.

البته وکلای آنتوان گریزمان ضمن رد این موضوع معتقدند حتی در صورت تحقیقات فدراسیون فوتبال اسپانیا نیز هیچ مشکلی در این خصوص ایجاد نخواهد شد و کار باشگاه بارسلونا قانونی بوده است اما به هر حال اعلام خبر آغاز تحقیقات از سوی فدراسیون اسپانیا موید آن است که شاید این پرونده و درگیری طرفین به درازا بکشد.